Kiehl’s מותג הטיפוח הניו- יורקי משיק: מסכת אבוקדו ללחות והזנה המתאימה לכל סוגי העור.


03 Feb
03Feb

Kiehl’s מותג הטיפוח הניו- יורקי משיק:  מסכת אבוקדו ללחות והזנה המתאימה   לכל סוגי העור.

AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK

המסכה משלבת את תמצית ושמן האבוקדו הידוע בסגולותיו, נטול פראבן וחומרי צבע.


  • מסכת הלחות וההזנה בפורמולה חדשנית שומרת את הלחות בשכבות העור העליונות ונותנת מענה ב"התייבשות הקשורה לגיל". המסכה נטולת פראבן וחומרי צבע.   

  • "זיהינו את היכולת העוצמתית של אבוקדו לפני מספר שנים, אבל עבור הפורמולה החדשה לטיפוח העור חקרנו באופן מיוחד את המדע סביב המרכיב המדהים הזה על מנת למקסם את התועלת שלו בהענקת לחות במוצר לטיפוח העור" רוברטה וייס, מנהלת חדשנות מוצרית בקיל'ס. 

  • עבודה, מזג האוויר, מצבי לחץ ומתח, חוסר שינה וגורמים אחרים יכולים לגרום לעור להיראות ולהרגיש יבש, מחוספס, ומתוח מידי, מסכת הלחות המבוססת על פרי האבוקדו, מרעננת, ממריצה ומלחחת את כל סוגי העור.

  • פרי האבוקדו עשיר בוויטמינים ומינרלים אשר הופכים אותו למרכיב עוצמתי בטיפוח עור הפנים - מסכת הלחות וההזנה מכילה תמצית אבוקדו, שמן אבוקדו ושמן נר הלילה.

  • השירות בחנויות קיל'ס בישראל בכל הסניפים בעולם, כולל אבחון וייעוץ אישי על ידי יועצי הטיפוח של המותג שעברו הכשרה בינלאומית מקיפה.

  • פילוסופיית ההתנסות הייחודית של Kiehl’s (“Try before you buy”) "נסה לפני שתקנה" כוללת חלוקה נדיבה של דוגמיות.הכימאים של מעבדות Kiehl’s ממשיכים לרתום את התכונות הייחודיות של פרי האבוקדו המסייע בטיפוח עור הפנים עם השקתו של מסכת הלחות וההזנה,AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK  – מסכת האבוקדו עשירה בתמצית אבוקדו, שמן אבוקדו ושמן נר הלילה.


בקיל'ס האמינו בסגולות וביכולות היעילות של פרי האבוקדו במשך שנים. ורתמו לראשונה את היתרונות של פרי האבוקדו בקרם העיניים Creamy Eye Treatment with Avocado אשר הושק בשנת 2001. כיום קיל'ס גאים להשיק את הפורמולה החדשה והעדכנית ביותר, אשר מגיעה מעולם הרוקחות, Avocado Nourishing Hydration Mask, מסכת אבוקדו המעניקה לחות והזנה.


הפורמולה עושה שימוש בסופר-פוד האהוב על כולם על מנת להעניק טיפול מטפח ועשיר אשר ממלא מחדש את העור, מעניק לחות, מרענן את העור תוך דקות ספורות. קיל'ס בדקו את הפורמולה של מסכת האבוקדו על נשים/גברים: 91.7% מהמשתמשים דיווחו כי העור נותר חלק ורענן מיד לאחר השימוש. המרקם הקרמי החדשני של המסכה מחקה את המרקם המקורי של פרי האבוקדו.


מסכת האבוקדו פותחה ספציפית עבור כל סוגי העור, כולל עור רגיש, הקרם מותיר את העור מלוחח, חיוני ורענן, ובכך מהווה תוספת מהירה ופשוטה לכל שגרה של טיפוח העור. 


כל מרכיב מרכזי במסכת האבוקדו מיועד להעניק לעור תועלת ספציפית:

תמצית אבוקדו – מעבדות קי'לס משתמשות בתמצית מרוכזת של אבוקדו המופקת מבשר הפרי אשר גדל ונרכש בארה"ב. עור הפנים מתחדש ומשתקם הודות לרמה הגבוהה של מרכיבים בסיסים בליפידים הכלולים בתמצית  ומסייעים לתמוך בתהליכי הלחות הטבעיים של העור, כמו גם לנעול את הלחות על פני השכבה החיצונית של העור ולקבל מראה עור בריא יותר לאורך זמן. התמצית מתקבלת ע"י טחינת הפרי ולאחר מכן, עובר סינון באמצעות מערכת מתוחכמת, ולבסוף, שילובו עם סקוואלן הנגזר מזיתים, מרכיב מועיל ביותר לעור אשר נמצא בשימוש נרחב במוצרי הטיפול של קיל'ס.


שמן אבוקדו – שמן האבוקדו הכבוש והמזוקק של קיל'ס מקורו באיטליה ובספרד. המרכיב המזין, שהוא מקור עשיר לחומצות שומן חיוניות בלתי רוויות, בכללן תערובת רבת עוצמה של אומגות מזינות, מחדירות לחות לעומק העור ומחזק את מחסום ההגנה של העור. שמן נר הלילה – הכימאים של קיל'ס מפיקים את השמן היקר ערך באמצעות כבישה קרה של הזרעים. הפרח הצהוב והריחני מכיל מקור עשיר טבעי של חומצות שומן בלתי רוויות המסייעות לפורמולה לשפר את איכות העור. האבוקדו כמסייע לעור: בעל יכולת ספיגה אולטימטיבית בעור, הגנה מחמצון (רדיקלים חופשיים), חידוש רקמות, מניעת התקמטות העור, שמירת לחות העור ומניעת בריחת מים, מעניק ברק, חיות ומרכך את העור, טיפול בסדקים ו"פיצוצים" בעור, מזין את העור בזמן הריון ומונע סימני מתיחה, מטפל במצבי אקזמה ומסייע באיחוי פצעים. 

אופן השימוש: יש לקחת כמות נדיבה של מסכת האבוקדו ולחמם מעט באמצעות האצבעות. למרוח בתנועה כלפי מעלה על מנת ליצור שכבה עבה ואחידה על העור. להימנע ממריחה באזור העיניים. יש להישאר עם המסכה במשך כ- 15 דקות, אח"כ לשטוף היטב בתנועה מעגלית ולנגב את הפנים בתנועות טפיחה קלות. 

תכולה: 100 מ"ל 

מחיר מומלץ לצרכן: 205 ₪ 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך