2 דקות קריאה
29 Oct
29Oct

כל החדשות בקליק אחד !

עכשיו בכותרות 

מגזין סופ"ש 

   אירועי תרבות

בפעם ה-20: נפתחה שנת הלימודים לוותיקי העמק בקתדרת עמק יזרעאל

קתדרת עמק יזרעאל ע"ש מיקי שהם, פותחת בחגיגיות את שנת הלימודים לשנת תשפ"ג

כ- 1,000 מוותיקי העמק החלו השבוע את שנת הלימודים תשפ"ג בקתדרת עמק יזרעאל ע"ש מיקי שוהם, בהפעלתה של המועצה האזורית עמק יזרעאל, בשיתוף עם המכללה האקדמית עמק יזרעאל. 
טקס פתיחת שנת הלימודים נערך במעמד ראש המועצה אייל בצר, נשיא המכללה האקדמית עמק יזרעאל פרופ' יצחק הרפז, מנכל"ית המכללה האקדמית שרי לוי, מנהלת הקתדרה ריקי שמעוני, מתנדבות וועדת הקתדרה ומאות סטודנטיות וסטודנטים נרגשים. 
זו השנה ה- 20 בה פותחת הקתדרה את שעריה ללימודים בפני ותיקי העמק. 

ריקי שמעוני מנהלת הקתדרה, התרגשה לפתוח את שנת הלימודים:  "אנו פותחים בהתרגשות, את השנה ה- 20 בקתדרת עמק יזרעאל ע"ש מיקי שוהם. שני עשורים, אנו מובילים את המיזם המופלא והצומח הזה, ובכל שנה, שוב גואה ההתרגשות. גם השנה פתחנו תכניות חדשות ואנו ממשיכים לטפח את היצירה בלימודי ציור, סיורי אמנות, 'חורשים' את הארץ בטיולי איכות ואתם- לומדות ולומדים יקרים שלנו, מרחיבים אופקים ומעשירים את ימיכם". 

בוקר הפתיחה החגיגי של קתדרת עמק יזרעאל נערך באולם הומה אדם ומלא עד אפס מקום. לאחר ארוחת בוקר טעימה ובריאה, נהנו הוותיקים מקברט בחירות אקטואלי בהשתתפות: יואל ריפל ונתן נתנזון, בליווי קלידים: צחי פודור.

נשיא המכללה האקדמית עמק יזרעאל פרופ' יצחק הרפז, אמר: "אנו פותחים היום את שנת הלימודים ושמחים לראות קמפוס תוסס והומה באנשים. ההתרגשות השנה בשיאה, לקראת שנת הלימודים ה-20. אנחנו שמחים לראות במכללה קהל שוחר ידע והשכלה, כמוכם/ן ובהצלחה בשנת הלימודים!"

ראש המועצה אייל בצר הודה לצוות המכללה האקדמית עמק יזרעאל על שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים וברך את קהל הלומדים והלומדות: "בוקר טוב ומרגש, אין לפרויקט הזה אח ורע, גם בכמות וגם באיכות.  אני מודה לכל השותפים בעשייה למען פעילות מבורכת זו – המכללה האקדמית עמק יזרעאל, צוות המתנדבות המסור שלנו וכמובן, מנהלת הקתדרה של עמק יזרעאל- ריקי שמעוני. תודה לסגנית ראש המועצה בגמלאות – הגברת חנה פרידמן, שהקימה את המכללה לפני 20 שנים, יחד עם מיקי שוהם ז"ל ולכם- הסטודנטים, שמגיעים להרחיב אופקים ודעת, שנה אחר שנה. העמק שלנו הנו אבן שואבת לחינוך, מהגיל הרך ועד הגיל השלישי. המשיכו ללמוד!"