אלוקים לקח את הטובים ביותר": הקורבן הצעיר מהקורונה נפטר בשיבא


21 May
21May

 הלהיט החם של הקיץ -מקרר לרכב  להשיג בתחנת הדלק תמר רח' החשמל            ועכשיו במבצע רק 299 ש"חאלוקים לקח את הטובים ביותר": הקורבן הצעיר מהקורונה נפטר בשיבא

אבישלום רוזיליו, בן ה-33 ממגדל העמק נפטר הלילה (רביעי) בבית החולים שיבא תל השומר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. רוזיליו שחלה בעבר במחלת הסרטן, הוא הקורבן הצעיר בישראל מהקורונה

שתפו > אבישלום רוזיליו, בן ה-33 ממגדל העמק נפטר הלילה (רביעי) בבית החולים שיבא תל השומר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. רוזיליו שחלה בעבר במחלת הסרטן, הוא הקורבן הצעיר בישראל מהקורונה.

הוא אושפז מספר שבועות בבית החולים, ואף היה מורדם ומונשם במשך כמעט חודש. לאחר ששב להכרה, חלה התדרדרות נוספת במצבו כתוצאה מזיהום ורופאי בית החולים קבעו את מותו.

לפני שבע שנים נפגשו במחלקה בזמן שעברו טיפולים לסרטן, החודש הזה הם חזרו לבית החולים בפעם השנייה , הפעם בגלל הקורונה שתקפה את בני הזוג. ליהי נדבקה והחלימה מהנגיף אולם אבישלום עדיין נאבקו בו ואף הורדם והונשם.

ליהי הודיעה היום על פטירתו של אבישלום וספדה לו בפוסט בפייסבוק: "בצער רב וביגון קודר מודיעה על פטירתו בטרם עת של בעלי היקר, אהוב ליבי אבישלום ישראל רוזיליו. הוא נלחם כמו אריה, אך החיים חזקים מאיתנו ובורא עולם באמת לוקח את הטובים ביותר".

  עוד בחדשות הבריאות -בנטו העמקים והגליל 


הצטרפו לקבוצת הפייסבוק  של נטו העמקים והגליל והיו הראשונים לדעת 


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים 

    ד"ר מיכאל רייכל   חיה קלימיסט


אוכל

כושר ותזונה

חגיגת חג השבועות

טיפים להתמודדות

לייף סטייל 

צרכנות 

לקראת הקיץ 

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ