הקונסול הכללי של רוסיה ביקר בעפולה


23 Jun
23Junכל החדשות בקליק אחד !

הקונסול הכללי של רוסיה ביקר בעפולה

ראש העיר אבי אלקבץ אירח בלשכתו של הקונסול הכללי של רוסיה איגור פופוב שסיכם עם ראש העיר לקדם מופעי תרבות לקהילה הרוסית, סייר בהוסטל של גיבורי מלחמת העולם השנייה והניח יחד עם ראש העיר זרים לזכר החיילים שנפלו במלחמה. 

שתפו > 

השבוע ציינו ברחבי העולם בכלל וברוסיה בפרט את תחילתה של החזית המזרחית במלחמת העולם השנייה, עם פלישתו של הצורר הנאצי לברית המועצות ב-22 ביוני 1941 ועד כניעתה של גרמניה הנאצית ב-8 במאי 1945.

לציון התאריך ההיסטורי, הגיע לראשונה לעפולה הקונסול הכללי של רוסיה, איגור פופוב, שהתארח בלשכתו של ראש העיר אבי אלקבץ. בביקור נכחו כמובן גם יוזמי הביקור, חברי הקואליציה, ד"ר מיכאל ברקן וד"ר בוריס יודיס שמייצגים את הציבור הרוסי בעפולה. 

במהלך הפגישה סוכם בין ראש העיר אלקבץ לקונסול פופוב כי בחודשים הקרובים יקדמו יחד אירועי תרבות ופנאי לקהילה יוצאת רוסיה וחבר העמים לשעבר בעיר. הביקור המשיך בסיור בהוסטל שבו מתגוררים גיבורי המלחמה ההיא וגרים כיום בעפולה והסתיים בטקס מרגש באנדרטה לזכר הנופלים במלחמת העולם השנייה שם הניחו ראש העיר, חברי הקואליציה והקונסול זרי פרחים על גביי האנדרטה. 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "זה כבוד לעיר עפולה שרוסיה שלחה נציג כה בכיר למפגש וסיור שנועד לקדם תרבות ופנאי לקהילת עולי רוסיה וסיוע אדמיניסטרטיבי לאזרחי רוסיה המתגוררים בעיר ולכאלה שיעלו בעתיד ויקבעו את ביתם בעיר. תודה לחברי הקואליציה מיכל ברקן ובוריס יודיס על קיום המפגש החשוב שבעקבותיו יבואו עוד". 

     כתבות נוספות במקומון נטו העמקים והגליל 

> ד"ר גיא דורי, מנהל מחלקת קורונה במרכז הרפואי העמק מספר בשידור חי

> ביטוח לאומי עפולה חזר לקבל קהל לצד המשך מתן שירות בדיגיטל

> חדש בכללית מחוז צפון: אשפוז בבית כחלופה לאשפוז במחלקה פנימית

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ