לקראת חלוקת מענקי הקורונה - בביטוח הלאומי מזהירים מניסיון עוקץ


26 Jul
26Julכל החדשות בקליק אחד !


בשבוע הבא, אם הכל יזרום כמו שצריך, צפויים כ-6 מיליון מתושבי ישראל לקבל את מענק הקורונה 

שתפו > 

אותו הבטיח ראש הממשלה. בביטוח הלאומי מזהירים את הציבור שלא ליפול לפח של נוכלים, שעשויים לנצל את המצב על מנת לגנוב כספים מחשבונות הבנק. כך תיזהרו

תכנית המענקים שצפויה לצאת לדרך בשבוע הבא, אחרי אישורה בכנסת, קובעת כי כל אזרח ישראלי בן 18 ומעלה יקבל מענק של 750 שקל. המענק יינתן למי שנולדו עד ה-30 ביוני 2002.

בביטוח הלאומי נערכים לתשלום אוטומטי לכ-6 מיליון חשבונות בנק, ומבצעים הצלבות נתונים ומאמתים בימים אלו את חשבונות הבנק של הזכאים. כדי למנוע הונאה של הציבור, וניצול המצב - בביטוח הלאומי מבהירים כי הם לא מבקשים בשיחה טלפונית את פרטי הבנק של אזרחים.

"אנחנו לא נבקש מכם למסור לנו בשיחת טלפון פרטי חשבון בנק. לכן אם מבקשים מכם פרטים בטלפון עבור המענק, תנתקו את השיחה ותדווחו למשטרה - זה לא אנחנו!" אומרים בביטוח הלאומי.
.
לפי התכנית, הביטוח הלאומי ישלם מענק לכל אזרח מעל גיל 18 כולל תוספת עבור ילדים ומענקים מוגדלים למקבלי קצבאות מסוימות. הורים לילדים יקבלו 500 שקל עבור כל ילד עד הילד השלישי. כך למשל, הורים לשני ילדים יקבלו כל אחד 750 שקל ועוד 1,000 שקל עבור שני הילדים, בסה"כ 2,500 שקל.

הזכאים למענק כפול:

נכים בנכות כללית, נכי פעולות איבה, אסירי ציון, נכי רדיפות הנאצים, עולים נזקקים, תושבים חוזרים, נתמכים סיעודיים ומקבלי קצבאות השלמת הכנסה מעל לגיל זקנה, קצבאות הבטחת הכנסה ומקבלי מזונות.
הורים גרושים:

הורה גרוש המחזיק בילדים ומקבל עבורם קצבה יקבל את המענק עבור הילדים - ובן או בת הזוג יקבלו 750 שקל עבור עצמם. רווקים וגרושים ללא ילדים נכללים בתוכנית ויקבלו 750 שקל.

אולי גם זה יעניין אותך :


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף