עמק יזרעאל: כמה גאווה! חמישה מבני העמק סיימו קורס טיס אנו גאים בכולכם


22 Jun
22Junכל החדשות בקליק אחד !

עמק יזרעאל: כמה גאווה! חמישה מבני העמק סיימו קורס טיס

במצעד המסדרים בבסיס חיל האוויר קיבלו חמישה מבני העמק את הכנפיים הנכספות

שתפו > 

גאווה גדולה במועצה האזורית עמק יזרעאל, חמישה מבני העמק, סיימו קורס טיס ועמדו אתמול על מגרש המסדרים, לקבלת כנפי הטיסה ב"מסדר הכנפיים".

התרגשות רבה נרשמה במועצה וביישובים בהם מתגוררים הטייסים החדשים, שכן בכל שנה ישנם טייסים חדשים בני העמק אבל זה מחזה נדיר שחמישה מסיימים את קורס הטיס יחדיו.
שניים מבין מסיימי קורס הטיס הם סגן ד', שסיים מגמת נווט קרב יחד עם סגן י' שלמד איתו באותו התיכון. סגן ע' סיים מגמת תובלה.

סגן ד' סיפר כי אחת הדמויות שהשפיעו עליו ביותר היה סבו, "סבא שלי היה טייס מבצעי ב-109 והשתתף במלחמת ששת הימים וכיפור והיווה דמות משפיעה מאוד עבורי". על הקורס אמר כי "מגיעים לנקודות קצה, צריך לדעת להתמודד עם רגעים כאלו שלא תמיד הכל הולך חלק ומצליח ולומדים להמשיך קדימה עם ראש מורם, כי כשאנחנו מביאים את עצמנו לאותן נקודות הקצה, אלה הן הנקודות בהן אנחנו גדלים ומשתפרים וזו הדרך הנכונה להתקדם ולהצליח לא רק בקורס טיס אלא בחיים בכלל."

סגן ע' מסכם את הקורס כתהליך התפתחות ארוך ומספק אשר מקנה כלים לחיים. הוא מציין כי עבורו, אחת הדמויות המשפיעות ביותר הוא דודו, גיא, טייס קרב לשעבר בטייסת 253. הוא מגדיר את גיא כדמות מופת עבורו.

 

ראש המועצה האזורית אייל בצר, אמר עם קבלת ההודעה על בוגרי הקורס בני העמק כי "זו גאווה אמיתית שחמישה ממסיימי הקורס, הינם בני העמק. כולם גדלו והתחנכו כאן, ינקו וספגו ערכים מהבית ומהסביבה בה גדלו. הלב מתרחב בכל שנה, מכל בוגרי העמק המשתלבים במקומות הראויים והמצוינים ביותר בשירותם הצבאי ולאחריו. אנו גאים בכולכם!"

     כתבות נוספות במקומון נטו העמקים והגליל 

> ד"ר גיא דורי, מנהל מחלקת קורונה במרכז הרפואי העמק מספר בשידור חי

> ביטוח לאומי עפולה חזר לקבל קהל לצד המשך מתן שירות בדיגיטל

> חדש בכללית מחוז צפון: אשפוז בבית כחלופה לאשפוז במחלקה פנימית

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ