ראש העיר אלקבץ הודיע לוותיקי בית הספר "אלומות" כי בית ספר ייבנה מחדש


13 Sep
13Sep

 עפולהכל החדשות בקליק אחד !

ראש העיר אבי אלקבץ הודיע בפגישה השנתית המסורתית לוותיקי בית הספר שהקימו לפני 18 שנים את 'קרן אלומות' כי התקבל האישור להרוס את בית הספר ולבנות מחדש. 

70 שנה אחרי: ראש העיר אבי אלקבץ נפגש לפני כשבוע במפגש השנית המסורתית הנהלת בית הספר ועם חברי 'קרן אלומות' שהוקמה לפני 18 שנים על ידי בוגרי בית הספר אלומות בעפולה עלית, אשר מעניקים מדי שנה מאז הוקמה הקרן מלגות לתלמידי בית הספר כדי לסייע ולדחוף אותם קדימה. אט אט הצטרפו עוד ועוד לקרן שכל חבריה הינם בוגרי בית הספר, אשר חברו יחדיו להכיר תודה לכור מחצבתם, לבית הספר בו הם למדו והעיר בה גדלו. מאז, במשך 18 שנים ברציפות, הם מעניקים מדי שנה מחשבים ניידים וטאבלטים אישיים לתלמידים מצטיינים בתחום הלימודי וכן למצטיינים בלימודי מוזיקה.

 אולי יעניין אותך גם 

מציינים את חודש אוקטובר שמוקדש לגילוי מוקדם של סרטן השדI כללית

צעירי עפולה ייהנו ממלגת הלימודים הייחודית 'חבר כלבבי'I ע. עפולה

המורה הדס לדאני מבית הספר 'אוהל מאיר' בעפולה פיתחה שיטת לימוד חדשהI חינוך

במהלך המפגש שבוע שעבר הודה ראש העיר לחברי הקרן על התרומה השנתית המרגשת ובישר להם כי בית הספר הישן שבו למדו ייהרס בקרוב ובמקומו ייבנה בית ספר חדש ומודרני. באגף הנדסה ציינו השבוע כי ההליך המכרזי לפרויקט הענק כבר יצא לדרך ולפני כשבוע נבחר אדריכל לתכנון הפרויקט מתוך 34 אדריכלים שהתמודדו על הזכות להקים את בית הספר המרכזי והחדיש של עפולה עלית. 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "לא מדובר בשדרוג ושיפוץ המבנים הקיימים אלא הריסה של כל המבנים ובנייה של מבנים חדשים לחלוטין ממש כמו בית הספר 'שהם' שבנייתו הסתיימה בימים אלה ממש בשכונת רובע יזרעאל, "אלון יזרעאל" שבנייתו עתידה להסתיים בחודשים הקרובים ובדיוק כפי שייבנה ביה"ס 'אוהל מאיר' מחדש". 


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

טור אישי  

 רק מעשים טובים

   

יומני הקורונה הטור של ארשיד שיבלי, סגן אח אחראי בטיפול נמרץ


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף