שישה מיליון שקלים הושקעו בפרויקט 'נחל המורה' בעפולה עילית


02 Aug
02Augכל החדשות בקליק אחד !

ראש העיר אבי אלקבץ קיים השבוע סיור עבודה אחרון בפרויקט 'נחל המורה' בעפולה עילית העומד בימים אלה לפני סיום העבודות שעלותן כשישה מיליון שקלים. 

שתפו > 

פרויקט שיקום נחל 'המורה' החוצה את שכונת הוותיקים בעפולה עילית עומד בימים אלה לפני סיום ובקרוב יוכלו תושבי השכונה ובאיה ליהנות ממדשאות רחבות ידיים, שבילי הליכה מוארים, ספסלים מוצלים ושני גשרים קטנים ורומנטיים שיאפשרו למבקרים לחצות את הנחל מצדו האחד לצדו השני. 

כזכור, לפני 5 שנים התקיים במקום טקס חנוכת הנחל אך מסיבות שונות נתקע הפרויקט ולא קודם עד לכניסתו של אלקבץ לתפקיד ראש העיר. מיד עם כניסתו קיים אלקבץ סיור במקום לאחריו הנחה את מהנדס העיר ישראל קנטור לקדם את הפרויקט התקוע במסגרתו זכה תוואי הנחל המוזנח החוצה את השכונה הוותיקה לשניים לשדרוג משמעותי שכלל תחילה עבודות ניקוי ושיקום של תוואי הוואדי, יצירת שבילי הליכה מוארים לאורכו, מעין טיילת מתפתלת ומתחם ציבורי בלב הפארק אליו ניתן להגיע באמצעות שני גשרים קטנים שיאפשרו את חציית הנחל מגדה אחת לשנייה. 

לפני כשבוע, קיים ראש העיר אלקבץ סיור אחרון במקום לפני פתיחתו לקהל הרחב יחד עם סגנו והאחראי על השכונות שלמה מליחי, מהנדס העיר ישראל קנטור, מנהל אגף שפע שמעון עמר, מנהל מינהלת השכונות יהודה משה, מנהל מחלקת הגינון רביד גלוסמן, ומנהל הפרויקטים באגף הנדסה משה אדרי ובמהלכו הנחה ראש העיר על משימות סופיות לפני פתיחת הפארק שהוקם בשיתוף קק"ל וינציח את זכרם של שלושת הנערים שנרצחו בגוש עציון בקיץ 2014 נפתלי פרנקל, אייל יפרח וגלעד שער זיכרונם לברכה. 

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף