לראשונה חברת אלוני משיקה: ערוץ דיגיטלי ישיר לניהול קל יעיל ונוח של עיצוב הבית


18 Aug
18Augכל החדשות בקליק אחד !

חברת אלוני המתמחה במוצרי גמר בניה לבית משיקה לראשונה באתר האונליין ערוץ דיגיטלי לעיצוב קל

שתפו > 

חברת אלוני המתמחה במוצרי גמר בניה לבית משיקה לראשונה באתר האונליין ערוץ דיגיטלי לעיצוב קל, יעיל ונוח של הבית תחת השם:  MY ALONY. 


הפלטפורמה הטכנולוגית החדשה מהווה ערוץ דיגיטלי ישיר בין אלוני ללקוחות ומציעה בו מספר כלי ניהול דיגיטליים: סיפריה דיגיטלית לצפיה בקטלוג המוצרים המלא כולל מפרטים טכנים- רשימת מועדפים - אפשרות לשמור מוצרים ודגמים, יצירת רשימות לכל אחד מחללי הבית וכן אפשרות לערוך את הרשימות, לשתף או לייצא לאקסל לכתב כמויות.  


לדברי טלי לוין מנכ"לית חברת אלוני: " בעולם של שיפוץ ובניה אלוני מאמינה שיש לתמוך בלקוחות בערך השירות גם אונליין ובכך לחזק את  האמירה האסטרטגית שלנו "להנות מהתוצאה וגם מהדרך" ולכן יצרנו כלים תומכי שירות דיגיטליים לקהל לקוחותינו:קבלנים, אדריכלים  ודיירים בהתאמה אישית לצרכים העולים מהשטח של כל אחד. לדוגמא: קבלן יכול להכנס לפורטל הקבלנים ולקבל מידע על סטאטוס הפרוייקט ובחירות מוצרי הדיירים בפרוייקט, אדריכל ומעצב יכולים להחשף לקולקציות וסדרות מוצרים ולבנות מהם רשימות של מוצרים שאהבו ולשתף את הלקוחות שלהם, ודיירים יכולים להכנס ולהיחשף לכל מפרטי המוצרים המיועדים לדירתם." 


לדבריה: "הערוץ הדיגיטלי החדש הופך את הדרך לנעימה, קלה ויעילה ומיועד לכל מי שרוצה ליצור סדר ונוחות בתהליך של עיצוב הבית, ניתן למשל להכנס לסיפריה דיגיטלית ולדפדף ולבצע חיפושים ומיונים בקטלוג שמונה עשרות אלפי מוצרים מכל הקטגוריות: אריחים לחיפוי וריצוף, פרקטים, כלים סניטריים הכוללים ברזים, אסלות , כיורים ועוד ובכך חוסך זמן, ואנרגיה ומקל על כל העוסקים במלאכה." 


לדברי ענת פרץ דוידי מנהלת השיווק בחברת אלוני: "השקת MY ALONY כפלטפורמה דיגיטלית מאפשרת לנו היום להציג מידע רלוונטי בנגישות מהירה וישירה מכל מקום ובכך משפרת את חווית השירות שאלוני מעניקה לקהל לקוחותיה. הפלטפורמות הדיגטליות מעלות את הרמה האינטואטיבית של המשתמש ובכך מאפשרת ייעול וקיצור זמן  בקבלת מידע ותהליכים נוספים שחלקם ניתנו היום רק ברצפת המכירה או דרך מחלקות שונות בארגון.

אנו ממשיכים לעבוד על כלים דיגיטלים נוספים שייכנסו ויעצימו חווית שירות זו ובימים אלו אנו עולים לאוויר בקמפיין רחב במדיות להשקת פעילות זו.


לינק לערוץ MY ALONY : https://www.alony.co.il/my_alony


חברת  אלוני מפעילה  7 אולמות תצוגה בארץ והיא הינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום עיצוב הבית ובמכירת מוצרי גמר בניה...

 • מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

    חשבנו שיעניין אותך גם : 


  משהו קטן וטוב

  בית - ועיצוב
   רק מעשים טובים   לעיצוב הבית וכל מה שמסביב לו 


  אוכלים שותים

  כושר ותזונה

  מתכוני קיץ

  הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

  לייף סטייל 

  צרכנות 

  טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

  כל מה שחדש על המדף