4 דקות קריאה
18 Dec
18Decראש העיר נועם ג'ומעה וסגניו נפגשו השבוע עם שרי החוץ, השיכון והגנת הסביבה. סוכם על תכנית כוללת שתרחיב את האזור התעשייתי-עסקי שיהווה עוגן כלכלי ותקציבים להשקעה במערך איכות הסביבה


מרתון פגישות עבודה עם שרים ומקבלי החלטות בירושלים

ראש העיר נועם ג'ומעה וסגניו נפגשו השבוע עם שרי החוץ, השיכון והגנת הסביבה. סוכם על תכנית כוללת שתרחיב את האזור התעשייתי-עסקי שיהווה עוגן כלכלי ותקציבים להשקעה במערך איכות הסביבה


הנהלת עיריית בית שאן קיימה השבוע בירושלים סדרה של פגישות עבודה עם מספר שרים ובעלי תפקידים בכירים. ראש העיר נועם ג'ומעה ומ"מ ראש העיר אושרת בראל נפגשו תחילה עם שר החוץ ישראל כץ ודנו איתו על בית-שאן בראיה אזורית וכיצד ניתן להפוך את המיקום הגאוגרפי שלה בחיבור לירדן ומדינות המפרץ ליתרון. 

בהמשך הצטרפו אליהם סגני ראש העיר רונן גרשום והרב פנחס בדוש לישיבת עבודה עם שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף, מנכ"ל המשרד יהודה מורגנשטרן וכל צוות המטה ורשות מקרקעי ישראל, עמם דנו בהתפתחות העתידית של העיר. בפגישה סוכם על הרחבת ההסכמים הקיימים עם המשרד ופיתוח תכנית כוללת לעיר שתרחיב את האזור התעשייתי-עסקי בעיר שיהווה עוגן כלכלי. 

לאחר מכן התקיימה פגישת עבודה עם השרה להגנת הסביבה עידית סילמן וצוות משרדה, בה סוכם על תקציבים להשקעה בתחום לצד אנשי מקצוע שילוו את צוותי העירייה במהלך. לסיום התקיימה פגישה עם מנכ"ל חברת החשמל מאיר שפיגלר עמו דנו על קידום מהיר להטמנת קווי החשמל העירוניים ו"דלת פתוחה" לאנשי מפתח בתחום.

אולי יעניין אותך גםהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.