בריאות :החלה חלוקת ערכות לבדיקת אנטיגן לילדים מגיל שנתיים ותשעה חודשים ועד גיל 12 ושלושה חודשים


14 Sep
14Sep


 בריאות


כל החדשות בקליק אחד !

עם תום חופשת חג הסוכות ילדים מגיל שנתיים ותשעה חודשים ועד גיל 12 ושלושה חודשים יעברו סבב נוסף של בדיקות אנטיגן // חלוקת הערכות תימשך עד ה 29.9.21

החלה חלוקת ערכות לבדיקת אנטיגן לילדים מגיל שנתיים ותשעה חודשים ועד גיל 12 ושלושה חודשים

עם תום חופשת חג הסוכות ילדים מגיל שנתיים ותשעה חודשים ועד גיל 12 ושלושה חודשים יעברו סבב נוסף של בדיקות אנטיגן // חלוקת הערכות תימשך עד ה 29.9.21

 

מגן דוד אדום, משרדי החינוך והבריאות ובסיוע השלטון המקומי החלו במבצע לאומי נוסף של חלוקת בדיקות אנטיגן לילדים בגילאי שנתיים ותשעה חודשים ועד גיל 12 ושלושה חודשים (בכלל זה לבעלי תו ירוק). בסך הכל מדובר ב- 1.6 מיליון ערכות.

 

חלוקת הערכה לבדיקת האנטיגן מלווה במערך הסברה נרחב, הכולל קמפיין הקורא לציבור ההורים בכלל המגזרים לקחת חלק במבצע הלאומי החשוב הזה.

 

בתוך כך, עד ליום ה- 29.9.2021 ההורים יגיעו אל עמדות החלוקה של מד"א כדי לאסוף את הערכה. הבדיקה תתבצע על ידי ההורים בבית באופן עצמאי ערב החזרה של ילדיהם ללימודים, מיד עם תום חופשת הסוכות.

 

הערכות יחולקו באמצעות מגן דוד אדום ב-160 המתחמים לבדיקות מהירות ברחבי הארץ ובמתחמים ייעודיים שיפתחו. על מנת לחסוך זמן בעמדות החלוקה, ניתן להירשם מראש באתר מד"א בכתובת https://co.mda.org.il/edu/login.

 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות תלמיד שיימצא חיובי בבדיקה המהירה, יידרש להגיע לבדיקת PCR בעמדות הבדיקה ברחבי הארץ.

 

המבצע הלאומי לאיתור תחלואה באמצעות בדיקות אנטיגן מהווה חלק משכבות ההגנה שנועדו לשמור על רצף ושגרת לימודים במערכת החינוך לאורך שנת הלימודים הנוכחית. הוא מייצר סביבת לימודים מוגנת ובריאה בעבור התלמידים וצוותי החינוך, ופועל לצמצם את ימי הבידוד שלהם. בד בבד הוא אף ימנע אובדן ימי עבודה יקרים להורים ובכלל למשק הישראלי, בשל הישארות בבית עם הילד השוהה בבידוד. 

   חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...