בריאות :המרכז הרפואי העמק מציינים את יום הפג הבינלאומי -פגה שנולדה במשקל של 925 גרם משתפת


14 Nov
14Nov


 בריאותכל החדשות בקליק אחד !

מציינים יום הפג הבינלאומי- ענת בוקובזה אימא של רומי שרה, פגה שנולדה במשקל של 925 גרם משתפת:

מציינים יום הפג הבינלאומי- ענת בוקובזה אימא של רומי שרה, פגה שנולדה במשקל של 925 גרם משתפת:
"הייתה לי רעלת הריון ונאלצו לילד אותי בניתוח קיסרי חירום. רומי שרה נולדה בשבוע 27, במשקל של 925 גרם ומיד הועברה לפגייה להמשך טיפול.
שתי הבנות הגדולות שלי גם הן נולדו פגות ואני יכולה לומר בפה מלא שהפגייה במרכז הרפואי העמק היא בין הטובות אם לא הטובה ביותר בארץ.
רק הורים לפגים יבינו את התחושות שמציפות, את האכזבה קודם מעצמי שלא הצלחתי לשמור בבטן את התינוקת שלי עד לרגע שהיא יכולה לנשום בכוחות עצמה.
הרגש הכי חזק שליווה אותי באותם רגעים הוא הפחד. הייתי קמה בבוקר ומפחדת להרים טלפון לפגייה לשאול איך עבר הלילה, לכן הייתי מגיעה בכדי לראות בעצמי.
3 וחצי חודשים הפגייה הייתה לנו בית ומשפחה. תקופה של רכבת הרים, יום טוב ויום רע, המון בכי והמון רגעים של תקווה. במצב כזה לא רק התינוק צריך טיפול ומעטפת אלא המשפחה כולה. כל הצוות ללא יוצא מן הכלל תמיד דאגו לשקף את המצב ולפרט לגבי כל הליך רפואי, לעודד אותנו, להקשיב לנו, לתמוך ולהכיל בכל קשת הרגשות.
עד היום אני בקשר עם צוות האחיות המופלא וכמובן עם ד"ר קלרי, האחת והיחידה, ההרגשה היא שכל תינוק הוא עולם ומלואו עבורם והם יתנו עבורו את הלב והנשמה. למרות שהיום אני גרה בדרום, אם הייתי צריכה ללדת, הייתי מגיעה לעמק.
בסופה של תקופה רומי שרה יצאה הביתה, אמנם פיצית ועם חמצן, אבל חזקה מתמיד אחרי שקיבלה את הטיפול הטוב ביותר, ולנו נשאר רק להודות״.  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...