תחזית יומית למזל אריה

ראשון 16.1

היום מגביר תחושת עומס לחץ שיפוטיות וביקורת וחשוב שתציבו לסובב גבולות ברורים וקוים של היגיון לנעשה ולמתרחש . ייתכן מגע עם גורמי סמכות או בוסים בעבודה . הירח בסרטן מעייף ומצריך כמו כן להראות גישה של יותר טיפול בסובב ובמקורבים שכנראה זקוקים לכם עכשו יותר .שימו לב לפרטים הקטנים ודייקו בנתונים .

האתר החדש באנגלית : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט המתרגם את הטקסטים לעברית.

 מסר ל2022: 

מסעו של יופיטר בדגים עד למאי ישפר כלכלית ויגביר מיקוד בכל הקשור לרצון להיריונות ולידות וגם יתרום לשינוי פסיכולוגי ותפיסת עולם חדשה אצלכם . ילדים וצעירים במשפחה יעברו אף הם שינוי והסתכלות בפרספקטיבה שונה על עצמם והחיים . 

ניתן לתאם עימי פגישות לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . ישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחת טלפון במימד האישי . 098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל אריה

.טווח חיזוי: 14.1-21.1

המשך מסע השמש בשלישון מרקורי בגדי מגביר כעת תנועה מידע תקורת ונסיעות ויכול לייצר סוג של שניות כל שהי . עדיין יש עיכוב מסויים מעצם המצאות השמש בגדי שבדרך כלל מכבידה על האריות וגם מביאה רגישות בכל הקשור בבריאות שלכם ושל הסובב הקרוב כמו גם להראות גישה יותר טיפולית למקורבים . נקודת חיזוק מתרחשת מהכיוון של מרס בקשת שטובה ליצירתיות מנהיגות ויכולת להשפיע על הסובב ולפעול בצורה אישית ועצמאית . מעבר השמש מיום חמישי הבא לדלי כבר יביא מגמה שונה וזרימת אנרגיות חדשות לנסיבות ולדברים . 


בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי באנגלית המכיל יישומי ניתוח וחיזוי מתקדמים : www.astrowiz.me 

מגמות שנתיות :

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השני של המזל ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בדגים יאפשר התקדמות כלכלית ממאי 2021 אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ונחזור ליופיטר שימצא בדגים ומסעו בבית ה-8 יגביר לפנויים\ות חיזורים ורומנטיקה ויאפשר הריונות ולידות למעונינות . ביוני יולי של 21 כניסתו של מרס למגרש הביתי תחזק ותגביר חיזורים ורומנטיקה ללביאות הפנויות . 

אולי גם זה יעניין אותך

אפשר להתחבר עימי בפייסבוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצ אסטרולוג\ידיעות) מצוי בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל אריה)לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים תוכלו לפנות אליי: 09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד. 09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...