תחזית למזל אריה :יומית -שבועית -שנתית


 

תחזית יומית למזל אריה

חמישי 9.9

היום אולי מתחיל קצת עייף ועם פחות אנרגיות או אי בהירות כל שהי אך מהצהריים אתם יותר החלטיים וממוקדים . יתכנו מצבי שיפוט וביקורת מצדכם או אולי כלפיכם ויתכן צורך לעכב או לדחות משהו או מישהו זמנית לפחות .מסע הירח במאזנים מגביר תנועה ותקשורת עם הסובב.

ניתן לתאם עימי פגישות לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . ישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחת טלפון במימד האישי . 098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל אריה

טווח חיזוי: 16-24.9

השמש נע בשלישון האחרון של בתולה בגזרה הקשורה לונוס ולכן המיקוד סביב זוגיות יחסים ואסתטיקה מורגש וגובר כעת . מרס במאזניים קושר במיקומו בבית ה-3 בין תקשורת נכונה לחיזורים ורומנטיקה הקפידו עם כן על מסרים ברורים לצד השני . שימרו מתאונות וחבלות ונסו שלא להיגרר לעימות וויכוח מילולי חסר טעם . ונוס בעקרב יכולה כעת להחזיר אנשים מן העבר להווה שרוצים לחדש את הקשר אתכם מיקומה בבית ה-4 של המגורים והמשפחה קשור למיקוד וטיפול באסתטיקה של הבית .

מגמות שנתיות :

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השני של המזל ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בדגים יאפשר התקדמות כלכלית ממאי 2021 אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ונחזור ליופיטר שימצא בדגים ומסעו בבית ה-8 יגביר לפנויים\ות חיזורים ורומנטיקה ויאפשר הריונות ולידות למעונינות . ביוני יולי של 21 כניסתו של מרס למגרש הביתי תחזק ותגביר חיזורים ורומנטיקה ללביאות הפנויות . 

אולי גם זה יעניין אותך

אפשר להתחבר עימי בפייסבוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצ אסטרולוג\ידיעות) מצוי בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל אריה)לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים תוכלו לפנות אליי: 09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד. 09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...