תחזית למזל בתולה: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל בתולה

 חמישי 9.9

היום מביא מצבי אקראיות והפתעות ואולי מייצר בצורה כלשהי הרגשת נתק סביב משהו או מישהו . הראו חשיבה עצמאית חדשנית ואישית בכדי לקדם את מה שעל הפרק היות שחזרה על דפוסי העבר לא תוכל לקדם את הדברים שחשובים לכם עכשו .

ניתן לתאם עמי ניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אצלי בחדר העבודה וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473 

תחזית שבועית למזל בתולה

טווח חיזוי: 16-24.9

חשוב השבוע לנקות שולחן מה שנקרה כל עוד השמש אצלכם במגרש הביתי ופועלת לטובתכם , לכן סיימו מטלות והשלימו משימות לרמת גימור . מרקורי במאזנים ממקד יותר הן סביב זוגיות ויחסים בודאי לפנויים\ןת והן מכוון לנושא האסתטי של לבוש יצוגיות והופעה . מרס במאזניים מביא להוצאות כספיות מגברות כנראה בלל רכישות וקניות אולי קצת אמפולסיביות משהו , לכן חישוב באם אתם אכן זקוקים למה שאתם קונים .

תחזית שנתית

יופיטר עובר לדגים נע ולכן יאפשר הרחבה בנושא המקצועי כמו גם יותר מיקוד בכל הקשור ליחסים זוגיות ורומנטיקה . .סאטורן נע בדלי לתוך 21 רק יגביר את המיקוד במקצועי שדובר בו קודם עם יותר עומס מחויבויות ולחץ זמנים אך המגמה היא חיובית ולטובה. זה ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר כמו גם יצריך מכם פעולה יותר עצמאית בעבודה וחדשנית וכנראה ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם . אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו"ל ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית . דייקנות ומצויינות תשתלם ותתוגמל מקצועית . הנסיגות של מרקורי יתרחשו בזמנים הבאים: 10.10-7.11 27.1-27.2 26.5-27.6 25.9-24.10 נסיגות מרקורי מייצרות אי הבנות, תקלות ושיבושי מידע קחו בחשבון הפרעות תקשורת.

לידיעה: 

ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne)ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה ועוד.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.comלגבי קורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר ב-098948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיף של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . יש כמו כן אפשרות לשיחת טלפון אסטרולוגית אישית . 098948473.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...