תחזית יומית למזל בתולה

ראשון 16.1

היום מצריך כנראה להזדרז ולפעול בצורה יותר מהירה אישית ועצמאית סביב משהו או מישהו . הראו יכולת להילחם על מה שנראה לכם חשוב כעת ושימו לב יותר לילדים וצעירים שזקוקים לקרבתכם . הירח נע בסרטן ומביא אקראיות הפתעות ושינויים בלוח זמנים וגם מושך אילכם יותר תשומת לב מהסובב  

.האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )

 .מסר ל-2022: 

מסעו של יופיטר בדגים עד למאי הקרוב יגביר אפשרויות הקשורות לזוגיות אהבה יחסים כמו גם לנישואין אצל המעוניינים \ות . הוא יאפשר שיתופי פעולה מקצועיים ויגביר מיקוד בנושא של אסתטיקה הופעה ולבוש . 

ניתן לתאם עמי ניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אצלי בחדר העבודה וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473 

תחזית שבועית למזל בתולה

 טווח חיזוי: 14.1-21.1

הנסיגה כעת של מרקורי מביאה בדלי מצבי הפתעה ואקראיות אך גם יכולה להביא לקושי בלשמור על המשכיות ורצף סביב משהו או מישהו כמו גם לייצר נתקים . חשוב מבחינתכם להראות גישה עצמאית אישית וחדשנית לנסיבות בכדי לנסות לקדם את מה שעל הפרק כעת . השמש עדיין בגדי מאפשרת לכם יותר השפעה על הסובבים יחס עם יצירתיות ומנהיגות כמו גם יותר מיקוד סביב ילדים וצעירים שכנראה זקוקים לכם יותר . בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי באנגלית המכיל יישומי חיזוי וניתוח מתקדמים . www.astrowiz.me 


תחזית שנתית

יופיטר עובר לדגים נע ולכן יאפשר הרחבה בנושא המקצועי כמו גם יותר מיקוד בכל הקשור ליחסים זוגיות ורומנטיקה . .סאטורן נע בדלי לתוך 21 רק יגביר את המיקוד במקצועי שדובר בו קודם עם יותר עומס מחויבויות ולחץ זמנים אך המגמה היא חיובית ולטובה. זה ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר כמו גם יצריך מכם פעולה יותר עצמאית בעבודה וחדשנית וכנראה ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם . אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו"ל ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית . דייקנות ומצויינות תשתלם ותתוגמל מקצועית . הנסיגות של מרקורי יתרחשו בזמנים הבאים: 10.10-7.11 27.1-27.2 26.5-27.6 25.9-24.10 נסיגות מרקורי מייצרות אי הבנות, תקלות ושיבושי מידע קחו בחשבון הפרעות תקשורת.

לידיעה: 

ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne)ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה ועוד.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.comלגבי קורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר ב-098948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיף של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . יש כמו כן אפשרות לשיחת טלפון אסטרולוגית אישית . 098948473.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...