תחזית למזל גדי: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל גדי

חמישי 9.9

חזרת העבר להווה בצורה כל שהי מורגשת הן בגלל זכרונות ותחושת נוסטלגיה שעולים בתודעה והן בגלל אנשים שכנראה רוצים לחדש קשרים אתכם . הראו רוח חיובית בעיניין .

ניתן לתאם פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית עימי כמו גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד האישי . 098948473

כל החדשות בקליק אחד !


תחזית שבועית למזל גדי

תחזית שבועית : 16-24.9

הצורך להראות גישה של יותר טיפול הקרבה והזדהות מורגש בגלל מיקומו המדוייק של סאטורן במרחב השמיימי . נראה שאתם גם נדרשים להקרבות הזדהות וויתורים כעת. מרס במאזנים מגביר מיקוד של עשייה עצמאית בעבודה מלחיץ קצת סביב ילדים וצעירים ואצל בנות המזל מביא שיפוטיות וביקורת כלפי הגבר שכנראה צריך למקד החלטות מקצועיות לעתיד ומצוי בעומס ולחץ זמנים .

מגמות לשנה הקרובה :

גדיים שנולדו בין 13-17.1 חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון ולידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים משבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים בכל מקרה איננה קלה נפשית. . לאלו שנולדו בין ה25.12-30.12 תתכן רגישות פיזית ובריאותית בגלל זוית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית . מסעו של יופיטר בדגים ממאי 21 יאפשר חשיבה רחבה יותר על החיים , נסיעות לימודים וספורט . שליטכם סאטורן מכביד אכן על ילידי סוף המזל אך מעברו לדלי יצור שינויים וניתוקים ב2021 ויאלץ אתכם לגישה ועשייה במימד יותר אישי ועצמאי. מיוני עד אוקטובר 21 הוא יהיה בנסיגה ויאט תהליכים תוך רגישות והכבדה במימד הכלכלי . כעת עד אמצע נובמבר מרס בטלה בנסיגה מקשה במקצת סביב צעירים ותהליכים בהקשר למשפחה בית ומגורים . התמונה תתבהר מאמצע נובמבר לפעולה יותר נכונה.

אולי גם זה יעניין אותך

ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים וסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל גדי כמובן) ניתן ליצור עימי קשר
עימי בטלפון 09-8948473 אני מקבל אנשים לפגישות ניתוח חיזוי ויעוץ אישי וגם מקיים שיחות טלפון במימד . כנ"ל לגבי קורסי אסטרולוגיה למעונינים .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית ויש גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...