תחזית למזל דגים: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל דגים

חמישי 9.9

תתכן התחדשות במובן כל שהו בגלל מסע הירח בבית ה-8 של המפה שגם מפנה את המחשבה לנושאים הכלכליים וכספיים בגלל חישובי עלויות והוצאות שעל הפרק כעת .

ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית ואפשרי לקיים גם שיחת טלפון במימד . לתאום -098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל דגים

טווח חיזוי: 16-24.9

ונוס בעקרב מגבירה כעת מתח מיני רגשי ויכולה לייצר היסחפות רגשית אינטימית עם יותר פתיחות וגילוי לב מצד שני הצדדים . גם מרס במאזניים מדרבן מגמה שכזו בעיקר אצל בנות המזל הפנויות. מרקורי נע בבית ה-8 של המפה ולכן מביא יותר מיקוד ומחשבה על כל הנושא הכלכלי כספי . שימו לב למכונית ותחזוקתה . זהו השבוע האחרון של מסע השמש בבתולה בקוטביות נסו לנקות שולחן ממטלות שנסחבות וסיימו את הנדרש

מגמות לשנה הקרובה :

דגים שנולדו -בין ה 3-7 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר עובר במאי אילכם למגרש הביתי ויאפשר התרחבות מקצועית נסיעות ויותר ספורט ופעילות פנאי ויכול להוביל לשינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם חדשה .. מיקומו בבית ה-1 של המפה יביא שאלות ומימדים לא פשוטים בהקשר המקצועי ויצריך מכם גישה יותר מקריבה מזדהה וטיפולית במסגרת הקרירה . מעברו של סאטורן לדלי מדצמבר יגביר את הנאמר . הנסיגה של מרס עד אמצע נובמבר תשבש ותקשה במימד הכספי כלכלי . אך מדצמבר חזרתו של מרס להילוך ישיר תחזק ותמקד את הנושא הכלכלי כספי . פברואר מרץ של 21 יגבירו תשוקות חיזורים אהבה ורומנטיקה .

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...