תחזית יומית למזל דגים

 שני 17.1

שיפור מגמות יורגש בתקופה הקרובה כנראה בגלל היכולת להניע קדימה דברים שהתעכבו ובעיקר מתוך היכולת להסתכל במבט רחבה מקיף ויותר אופטימי על הדברים והנסיבות . במובן מסויים תדרשו להעזה כל שהי .

האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט וטקסט יתורגם לעברית ) 

מסר ל-2022: 

מסעו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי כעת עד מאי הקרוב יאפשר הסתכלות פנורמית רחבה יותר על עצמכם והחיים, יתרום ללימודים, ספורט ונסיעות אך יכול גם להביא להתרחבות- השמנה פיזית ... יופיטר יעזור לקדם כעת דברים ונושאים בהקשר לקרירה ועבודה ויגביר עשייה עצמאית משלכם .

ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית ואפשרי לקיים גם שיחת טלפון במימד . לתאום -098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל דגים

טווח חיזוי: 14.1-21.1

מרס ממשיך את מסעו בקשת ולכן מצריך אתכם להראות גישה אישית ועצמאית יותר מבחינה מקצועית אך יכול גם לעורר עקשנויות ומאבקים בהקשר המקצועי אולי מתח עם גורם סמכות או בוס . מרקורי בנסיגה בדלי משבש מידע תקשורת ואנפורמציות ונראה שיש כעת חוסר מסויים שדורש מכם יותר מיקוד וזהירות . המשך מסע השמש בגדי מביא מצבי אקראיות הפתעות וממקד אילכם יותר תשומת לב הן במישור החברתי והן ברומנטי ככל שמדובר בפנויים\ות.


מ.ש.ל.ב: חמישה כוכבי יופי הוענקו לבית האבות מטעם המועצה לישראל יפה (כתבה)בקרו באתר האסטרולוגי -נומרלוגי החדש שלי באנגלית :www.astrowiz.me 


מגמות לשנה הקרובה :

דגים שנולדו -בין ה 3-7 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר עובר במאי אילכם למגרש הביתי ויאפשר התרחבות מקצועית נסיעות ויותר ספורט ופעילות פנאי ויכול להוביל לשינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם חדשה .. מיקומו בבית ה-1 של המפה יביא שאלות ומימדים לא פשוטים בהקשר המקצועי ויצריך מכם גישה יותר מקריבה מזדהה וטיפולית במסגרת הקרירה . מעברו של סאטורן לדלי מדצמבר יגביר את הנאמר . הנסיגה של מרס עד אמצע נובמבר תשבש ותקשה במימד הכספי כלכלי . אך מדצמבר חזרתו של מרס להילוך ישיר תחזק ותמקד את הנושא הכלכלי כספי . פברואר מרץ של 21 יגבירו תשוקות חיזורים אהבה ורומנטיקה .

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...