תחזית יומית למזל דלי

 .ראשון 16.1

הירח נע כעת בסרטן ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 6-12 של המפה ומגביר מיקוד וממודעות בכל הקור לבריאות שלכם ושל המקורבים . מורגשת מצד אחד ביקורת וצורך לדייק בפרטים הקטנים ומצד שני משהו אולי חסר מאכזב או מתבטל ודומה שאתם נדרשים ליותר הזדהות הקרבה וויתורים . 

האתר החדש באנגלית : www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לתרגום )

מסר ל2022: 

יופיטר בדגים ישפר את המצב הכלכלי כספי ויגביר אפשרויות לרכישות וקניות . סכומי כסף יגיעו בהפתעה אולי ממקור לא צפוי או בגלל יכולת שלכם להראות עשייה וגישה מקורית חדנית ולא שגרתית לכיוון עתידני. 

ניתן לתאם פגישה עמי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית וישנה גם אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתיאום: 098948473

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל דלי

 . לשבוע שבין : 14.1-21.1

חשוב כעת להראות גישה יצירתית ועצמאית משלכם לנסיבות בכדי לקדם את מה שעל הפרק . עיכוב שהתנהל בתקופה האחרונה עומד לקראת סיום . מרס נע בקשת ומביא הפתעות רומנטיות לבנות המזל הפנויות אך יכול גם לייצר אי שקט עם ילדים וצעירים במשפחה . השמש עדיין בגדי השבוע ואתם חשים צורך להראות גישה יותר הקרבתית וטיפולית עם המקורבים או מישהו שזקוק לכם כעת יותר . מכיוון אחר מורגשת גם ביקורת וצורך למקד את הפרטים הקטנים ונתונים נכונים בעיקר בהקשר המקצועי . בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי באנגלית המכיל יישומים חדשניים ניתוח ותחזיות : www.astrowiz.me 


מגמות שנתיות :

כניסת סאטורן לדלי משמעותית אילכם למגרש הביתי חייבת התייחסות , בדצמבר 20 סאטורן עובר ישירות אילכם למגרש הביתי . יופיטר עבר כעת לדגים בבית ה-2 וישפר מימד כלכלי כספי . ואולי גם יאפשר להכיר אנשים חדשים ומענינים . ליופיטר יש מגמה מרחביה ומיטיבה . ברם אולם גם סאטורן המכביד נכנס אילכם ויביא צורך להתמודד עם שינויים בנושאי עבודה ומקצוע ותגרשו להחלטות גם לכיוון ארוך הטווח . סאטורן מייצר תחושת שעון, גיל וזמן ותורם להתבגרות רצינות וחשבון נפש אך בניגוד למגמה המרחיבה של יופיטר הוא יכול לייצר עיכובים וליצור עומסים נפשיים .ילידי השלישון השני של דלי חווים כעת נתקים ופרדות בגלל הזוית של אורנוס משור לשמש במפתם האישית.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...