תחזית למזל דלי :יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל דלי

חמישי 9.9

המשך מסעו של הירח במרחב הבית ה-9 במאזנים מאפשר ראייה פנורמית ורחבה יותר על הנסיבות והדברים ומאפשר יותר תנועה נסיעות טיולים ותחושת חופש . תתכן התלבטות כעת סביב שניי דברים אנשים או נושאים בגלל שניות מיסטית כל שהי שיש כעת.

ניתן לתאם פגישה עמי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית וישנה גם אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתיאום: 098948473

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל דלי

לשבוע שבין : 16-24.9

ונוס בעקרב מגבירה יצירתיות מקצועית אך גם מאפשרת לפנויים\ות מצבי חיזור ורומנטיקה בעבודה אך לאלה שמצויים ביחסים ובקשר יכולה להביא גם שיפוטיות וביקורת כל שהי . בני\ות הזוג צריכים כעת לקבל החלטות מקצועיות להמשך הדרך בהקשר לעבודה וקריירה . המשך מסע השמש בבתולה עדיין בימים הקרובים ממשיך למקד בנושא הכלכלי כספי אולי בגלל תשלומים או תכניות לרכישות וקניות . מרס במאזניים טוב לטיולים ספורט ולמידה . 

מגמות שנתיות :

כניסת סאטורן לדלי משמעותית אילכם למגרש הביתי חייבת התייחסות , בדצמבר 20 סאטורן עובר ישירות אילכם למגרש הביתי . יופיטר עבר כעת לדגים בבית ה-2 וישפר מימד כלכלי כספי . ואולי גם יאפשר להכיר אנשים חדשים ומענינים . ליופיטר יש מגמה מרחביה ומיטיבה . ברם אולם גם סאטורן המכביד נכנס אילכם ויביא צורך להתמודד עם שינויים בנושאי עבודה ומקצוע ותגרשו להחלטות גם לכיוון ארוך הטווח . סאטורן מייצר תחושת שעון, גיל וזמן ותורם להתבגרות רצינות וחשבון נפש אך בניגוד למגמה המרחיבה של יופיטר הוא יכול לייצר עיכובים וליצור עומסים נפשיים .ילידי השלישון השני של דלי חווים כעת נתקים ופרדות בגלל הזוית של אורנוס משור לשמש במפתם האישית.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...