תחזית יומית למזל מאזניים

 ראשון 16.1

הירח בסרטן מגביר כעת עומס ולחץ זמנים בעיקר בהקר המקצועי אך במקביל יכול להחיר משהו או מישהו מן העבר להווה ואולי לייצר תחושת זכרון ונוסטלגיה שעולה בתודעתכם . היום מביא יותר תנועה מידע תקשורת ונסיעות אולי סביב שניי דברים אנשים או נושאים בגלל שניות כל שהי שמתרחשת כעת.

 .האתר החדש שלי באנגלית . www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לתרגום לעברית ) 

מסר ל-2022: 

מסעו ל יופיטר בכל החצי שנה הקרובה בדגים מפעיל את הבית ה-6 של המפה וטוב לריפוי ושיפור בריאותי בכל הקשור לחיבורי גוף=נפש והקפדה על תזונה נכונה . יתכנו הקשרי עבודה לארצות אחרות , לימודים וקורסים בהקשר המקצועי בהחלט מומלצים .

ניתן לתאם פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

תחזית שבועית למזל מאזניים

.טווח חיזוי : 14.1-21.1

ונוס נעה כעת בנסיגה בשלישון האמצעי של גדי בגזרה הקשורה לעצמה ולכן המיקוד סביב זוגיות יחסים וכל הקשור לאסתטיקה יכול לקבל ביטוי אך הנסיגה מאיטה את הדברים והנסיבות ויכולה לשב ולייצר אי הבנות וטעויות . עדיין ישנה הרגשה השבוע שהנסיבות בצורה כל שהי חוזרות לעבר והעבר חוזר ומופיע בהווה . מרס בקשת מאפשר לבנות מאזנים הפנויות להגיב לחיזורים בצורה תקשורתית נכונה ישירה וברורה לסובבים . שימרו מתאונות ונסו שלא להכנס לעימותים מילוליים . בקרו באתר האסטרולוגי -נומרלוגי שלי המכיל יישומים וניתוחים חדשניים ולא שגרתיים באנגלית : www.astrowiz.me 


מגמות שנתיות :

מאזניים שנולדו בין ה16-21 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . לאלו שנולדו מסוף ספטמ עד 8 לאוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זוית קוטבית של כירון מטלה . חשוב להדגיש את מעברו של יופיטר לדלי מסוף 20 לתוך 21 . מגמה זו תאפשר יותר פרסום הכרה ויצירתיות מבחינתכם כולל אפשרות לזכות ליותר הכרה ותהודה . מיקום זה טוב לרומנטיקה לפנויים\ות . אורנוס בשור מגביר אפשרויות של לידות והיריונות אצל בנות המזל ומאפשר שיפורים כלכליים וכספיים . מעברו של מרס לשור בינואר ופברואר של 21 יגביר ויחזק את הנושא הכספי כלכלי אך בגלל מסעו בבית ה-8 של המפה יעצים תשוקות ומגנטיות רגשית מינית . כך גם מסוף אוקטובר לתוך נובמבר עם כניסתה של ונוס ישירות אילכם למגרש הביתי שגם תגביר את כל הקשור באסתטיקה .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...