תחזית למזל מאזניים: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל מאזניים

חמישי 9.9

הראו נינה פרגון ונדיבות במגע עם המקורבים והסובב יחד עם יצירתיות ומנהיגות שנדרשים מכם כעת בנסיבות שנוצרות . הירח אצלכם מחזק ומגביר לכם אנרגיות חיוביות .

ניתן לתאם פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל מאזניים

טווח חיזוי : 16-24/9

מיקומה של ונוס בעקרב מקצין כעת תגובות רגשיות ומייצר הרגשת נחיתות השפלה ונבגדות כנראה בגלל התנהגות מסתירה או לא אמינה של מישהו . מכיוון אחר תתכן התחדשות כל שהי כמו גם הגברה של המתח הרגשי מיני . המיקוד בנושא הכספי כלכלי גובר . עדיין ישנה הרגשה פרדוקסלית של עוצמה מול חולשה קרבן מול לוחם וזה בגלל מסע השמש בבית ה-12 בבתולה אך המצאותו של מרס אצלכם במגרש הביתי בכל זאת מחזקת ומגבירה אפשרויות להתחלות חדשות ובודאי יגביר חיזורים ורומנטיקה למאזניימיות הפנויות . לאלו שנולדו בשלישון הראשון של המזל שימרו מחבלות ותאונות והקדישו יותר לילדים וצעירים .

מגמות שנתיות :

מאזניים שנולדו בין ה16-21 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . לאלו שנולדו מסוף ספטמ עד 8 לאוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זוית קוטבית של כירון מטלה . חשוב להדגיש את מעברו של יופיטר לדלי מסוף 20 לתוך 21 . מגמה זו תאפשר יותר פרסום הכרה ויצירתיות מבחינתכם כולל אפשרות לזכות ליותר הכרה ותהודה . מיקום זה טוב לרומנטיקה לפנויים\ות . אורנוס בשור מגביר אפשרויות של לידות והיריונות אצל בנות המזל ומאפשר שיפורים כלכליים וכספיים . מעברו של מרס לשור בינואר ופברואר של 21 יגביר ויחזק את הנושא הכספי כלכלי אך בגלל מסעו בבית ה-8 של המפה יעצים תשוקות ומגנטיות רגשית מינית . כך גם מסוף אוקטובר לתוך נובמבר עם כניסתה של ונוס ישירות אילכם למגרש הביתי שגם תגביר את כל הקשור באסתטיקה .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...