תחזית :למזל סרטן -יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל סרטן

חמישי 9.9

הדגש סביב נושאי משפחה מגורים והבית מורגש עם מסע הירח בבית ה-4 של המפה שגם מחזיר בצורה מסויימת עבר להווה ומביא לתחושת זכרון ונוסטלגיה מגברים . יתכן אילוץ או עיכוב מסויימים .

ניתן לתאם עמי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית כמו כן יש אפשרות לשיחת טלפון במימד האישי . לתאום -098948473

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל סרטן

טווח חיזוי : 16-24.9

ונוס בעקרב מגבירה כעת אפשרויות להתלהטות רומנטית אצל הפנויים\ות שבכם . מרס במאזנים יכול גם להחזיר לסרטניות הפנויות מחזר מן העבר שרוצה לחדש קשר . היוזמות סביב נושא המגורים הבית והמשפחה גוברות . ילדים וצעירים במשפחה מייצרים קצת אי שקט ומתח בבית ובאקלים המשפחתי . המשך מסע השמש בבתולה טוב ללימודים תנועה תקשורת ואולי מביא צורך להעזה יותר סביב משהו מתוך הסתכלות רחבה ומקיפה על הנסיבות והדברים. מחשבות על נסיעות וארצות אחרות עולות כעת בתודעה .

מגמות שנתיות :

מעברם של יופיטר לדגים כעת תחזק ותאפשר הסתכלות פנורמית רחבה יותר על עצמכם והחיים יחד עם יותר טיולים נסיעות ולימודים בגלל מסעו בבית ה-9 מרחבי של המפה כניסתו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...