תחזית יומית למזל סרטן

ראשון 16.1

המצאות הירח אצלכם במגרש הביתי ממקדת ומחזקת אנרגיות כלליות ומאפשרות לכם להיות יותר ייצוגים ולהקפיד על הופעה ולבוש . אפשרי כמו כן לתת גיחה לקניון הקרוב ולחדש את מלתחת הבגדים . הראו יחס הרמוני ומפרגן לבני\ות הזוג  

.האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )

מסר ל2022: 

מסעו של יופיטר בדגים עד מאי הקרוב יפעיל את הבית ה-9 מרחבי ולכן יגביר לימודים תקשורת וויאפשר שינוי בפילוסופיית החיים ותפיסת העולם שלכם יחד אולי עם הקשרים לארצות אחרות ופעילות ספורטיבית . מילת המפתח היא -מרחב

ניתן לתאם עמי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית כמו כן יש אפשרות לשיחת טלפון במימד האישי . לתאום -098948473

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל סרטן

טווח חיזוי : 14.1-21.1

בני\ות הזוג חשים כעת רגישויות אולי עיכובים וגם התקורת עימם כנראה לא קלה בימים אלה וזה קורה כתולדת נסיגת ונוס בגדי בבית ה-7 קוטבי של המפה שגם מייצג את המימד הזוגי ומתקשר גם לשיבושים בשיתופי פעולה . יחד עם את השמש בגדי בסך הכל מחזקת אנרגיות מבחינתכם . מרקורי בדלי בנסיגה משבש הערכות כלכליות וכספיות ולכן אולי כדאי לחשוב פעמיים לפני הוצאה גדולה אם יש כזאת. מרס בקשת מקשה בהקר לבריאות של ילדים וצעירים במשפחה ואצל הסרטניות מגביר גם צורך טיפולי וגם ביקורתי כלפי הגבר שאולי גם הוא לא במיטבו כעת.

בקרו באתר החדש שלי באנגלית המכיל יישומיי חיזוי וניתוח מתקדמים : www.astrowiz.me 
מגמות שנתיות :

מעברם של יופיטר לדגים כעת תחזק ותאפשר הסתכלות פנורמית רחבה יותר על עצמכם והחיים יחד עם יותר טיולים נסיעות ולימודים בגלל מסעו בבית ה-9 מרחבי של המפה כניסתו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...