תחזית יומית למזל עקרב

ראשון 16.1

הירח נע כעת בסרטן ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 9-3 של המפה מה שמאפשר יותר אופטימיות ומגביר תנועה נסיעות תקשורת ומידע וגם מאפשר הסתכלות יותר מקיפה ורחבה על הנסיבות והדברים מתוך הכרה שהשלם כעת גדול מרק סכום חלקיו . 

האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגלטרנסלייט לעברית )

מסר ל-2022: 

מסעו של יופיטר בחצי שנה הקרובה עד מאי בדגים יפעיל את הבית ה-5 של המפה ולכן יגביר רומנטיקה ואהבה אצל הפנויים\ות וימקד יותר ביצירה ובילדים וצעירים במשפחה . האפשרות לקבל יותר הכרה ותהודה לדברים שאתם עושים יבואו לביטוי.

ניתן לתאם עימי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . קיימת כמו כן אפשרות של שיחת טלפון במימד האישי . לתאום-098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי. 

כל החדשות בקליק אחד !

 

תחזית שבועית למזל עקרב

טווח חיזוי 14.1-21.1

מרס בקשת מגביר רצון לקניות ורכישות ומייצר הוצאות כספיות שגוברות כעת יתכן בהקשר לילדים וצעירים במשפחה . עדיין מורגשים עיכובים ואילוצים ונדרשת סבלנות בכדי להזיז את מה שעל הפרק . הרצון לבצע שינוי או החלפה קיים אך הנסיגה של ונוס לא תורמת לקדם את העיניין . תתכן רגישות בבריאות שלכם או של המקורבים . 


מגמות שנתיות :

  מעברו של יופיטר לדגים בבית ה-5 במהלך ישיר תאפשר הרחבה משפחה , לידות והיריונות . וגם יגביר לפנויים\ות אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . 

אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...