תחזית למזל עקרב: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל עקרב

 חמישי 9.9

הראו גישה של יותר סלחנות וויתור לסובבים למרות שאתם חשים ביקורת ורואים את הפרטים המדוייקים של המתרחש . גישה מבינה יותר תהיה כעת יותר נכונה מבחינתכם.

ניתן לתאם עימי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . קיימת כמו כן אפשרות של שיחת טלפון במימד האישי . לתאום-098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי. 

כל החדשות בקליק אחד !

 

תחזית שבועית למזל עקרב

טווח חיזוי 16-24.9

מרס במאזנים מעייף ומוריד לכם אנרגיות וגם מייצר רגישויות סביב ילדים וצעירים במשפחה שזקוקים כעת ליותר קשב ותשומת לב נפשית או בריאותית . בנות עקרב צריכות להראות גישה יותר טיפולית סלחנית ומבינה בהקשר לגבר במקום להתאכזב ובעיקר להקפיד על תקשורת ברורה ולמנוע אי הבנות . השמש עדיין בבתולה משנה זמנים ותכניות ומגבירה אפשרויות של ניתוק מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתם את הרצף הרגיל אך יחס עם זאת ממקדת אילכם יותר תשומת לב בעיקר רומנטית בגלל מיקומה של ונוס אצלכם במגרש הביתי כעת מה שגם תורם בכל ההקשר של אסתטיקה לבוש וטיפוח .


מגמות שנתיות :

  מעברו של יופיטר לדגים בבית ה-5 במהלך ישיר תאפשר הרחבה משפחה , לידות והיריונות . וגם יגביר לפנויים\ות אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . 

אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...