תחזית יומית למזל קשת

ראשון 16.1

הירח נע כעת בבית ה-8 בסרטן ולכן ממקד יותר בנושא הכלכלי כספי הן בגלל תשלומים שכנראה יש לבצע כמו גם רצון גובר לקניות ורכישות . מכיוון אחר תתכן גם התחדשות כל שהי . נסו שלא להיגרר להקצנות בתגובות הרגשיות והתעלמו מהסובב שמתנהג בצורה לא נעימה או רגועה .

.האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית)

מסר ל2022:

 שליטכם יופיטר נע כעת בדגים עד מאי ולכן יסיט יותר תשומת לב לנושאי מגורים בית משפחה כמו גם לאפשרות הרחבת משפחה הריונות ולידות . במישור הפסיכולוגי הוא יפנה מבט לכיוון הרוחני מיסטי ויחזיר אנשים או גורמים מן העבר חזרה להווה .

 קיימת גם אפשרות לבצע שיחת טלפון במימד אסטרולוגי אישי עימי. 098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן ליצור עימי קשר . 

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל קשת

טווח חיזוי: 14.1-21.1

הנסיגה של מרקורי בדלי משבשת תקשורת ומידע ויתכנו אי הבנות כמו גם תקלות במכונית . סעו בזהירות והקפידו על עירנות בכביש . השמש וונוס בגדי ואולי רצוי כעת לדחות רכישות וקניות בכדי לא לעשות טעויות בעיניין והללו דווקא בגלל הנסיגה של ונוס בבית הרכישות שלכם הבית ה-2 של המפה . מרס אצלכם במגרש הביתי טוב לפעילות ספורטיבית ומגביר אפשרויות חיזורים ורומנטיקה לקשתיות הפנויות . המיקוד סביב ילדים וצעירים במשפחה מורגש ונדרש .

 
בקרו באתר האסטרולגי -נומרלוגי החדשני שלי באנגלית המכיל יישומי חיזוי וניתוח מתקדמים : www.astrowiz .me
מגמות שנתיות :

ידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.
הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...