תחזית יומית למזל תאומים

.ראשון 16.1

הירח נע כעת בסרטן ולכן מפנה את תשומת הלב לעולם החומרי כספי כלכלי אולי בגלל רצון גובר לקניות ורכיות ואולי בהקר לתשלומים שיש עליכם לבצע כעת . מכיוון אחר תתכן התחדשות כל שהי והחשפות אולי לתגובות רגשיות מקצנות מהו לכן שימרו כעת על רוגע . יתכן צורך לפעול בצורה יותר מהירה סביב אדם או נושא כלשהם . הראו קשב לילדים וצעירים .

האתר החדש באנגלית : .www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )

מסר ל-2022: 

מסע השמש בדגים בכל החודשים הקרובים עד למאי ימקד יותר את האנרגיות בהקשר של קרירה ועבודה כולל הסתכלות אסטרטגית מקיפה יותר על האפשרויות ואופניי הפעולה . ההמלצה היא לפעול בשיתופי פעולה . מיסוד יחסים זוגיים יהיה על הפרק .

ניתן כמו כן לקיים שיחות טלפון אסטרולוגיות לחדר העבודה . 09-8948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי.

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל תאומים

טווח חיזויי : 14.1-21.1

הנסיגה של מרקורי בדלי מגבירה אפשרויות לניתוקים ופרידות או לפחות סוג של הפרעות רצף ושיבושים במקצב הרגיל של החיים . יתכנו מצבי הפתעה ואקראיות וצורך לפעול בצורה יותר עצמאית מקורית חדנית ואישית אך יחד עם זאת להבין שהנסיגה מאיטה את הנסיבות והדברים . מרס בקשת נע בבית ה-7 קוטבי ותורם לנראות ולכל הקשור באסתטיה לבוש ויצוגיות אך גם מאפשר היסחפות רגשית רומנטית בעיקר לתאומות הפנויות באופן מפתי ע ומכיוון לא צפוי .


בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדשני שלי באנגלית הוא מכיל יישומים מתקדמים של חיזוי וניתוח : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט מתורגם לעברית .  

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדשני שלי באנגלית הוא מכיל יישומים מתקדמים של חיזוי וניתוח : www.astrowiz.me 


מגמות שנתיות :

תאומים שנולדו מה6-10/6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות . רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק אולי גם בהקשרים לארצות אחרות . מעברו של יופיטר לדגים ממאי לכל 21 יגביר נסיעות ספורט לימודים ויפתח לפנויים אפשרויות של אהבה וזוגיות . בינואר ופברואר 21 מרס עובר לשור ויחליש קצת את האנרגיות הפיזיות .במרץ -אפריל של 21 מעברו של מרס אילכם למגרש ביתי יחזק ויגביר עשייה עצמאית וביטחון עצמי. הנסיגות ( הרטרו של מרקורי ) המשבשות ומקשות על מידע נתונים ויכולת להניע את הדברים יתרחשו בין ה10.10 עד ה-7.11 ומה28.1- 26.2. ומה-26.5-27.6. ומה-22.9-23.10.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר האחרון שלי -אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . כמו כן קיימת אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . לתאום-0989484732019
 

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...