תחזית למזל תאומים : יומית-שבועית -שנתית


חמישי 9.9

הירח ממשיך את מסעו בבית ה-5 וממקד אילכם יותר תשומת לב מהסובב חברתית וגם רומנטית . יתכנו הפתעות ושינויים בתכניות ולח זמנים ודומה שהאקראיות מוליכה כעת את הנסיבות . מכיוון אחר אתם חשים קצת נתק סביב משהו או מישהו ואכן כנראה שמירווח מסויים מתבקש לפחות זמנית .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית. 

ניתן כמו כן לקיים שיחות טלפון אסטרולוגיות לחדר העבודה . 09-8948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי.

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל תאומים

טווח חיזויי : 16-24.9

עדיין ישנה הרגשת עומס לחץ זמנים ומחויבויות בגלל מסע השמש בבתולה בבית ה-4 של המפה שמפעיל בקוטביות מיסטית של פיצוי והשלמה את הבית ה-10 בהקשרי מטלות מקועיות קריירה ועבודה ולכן מייצר לחץ זמנים ואולי גם שיפוטיות וביקורת מכיוון כל שהו. תתכן עדיין חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה . מרקורי בשלישון האחרון של מאזניים במיקום המייצג אותו מגביר תנועה מידע תקשורת ונסיעות ומייצר כנראה סוג של שניות כל שהי כמו גם צורך להראות גישה של גמישות ותמרון .

מגמות שנתיות :

תאומים שנולדו מה6-10/6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות . רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק אולי גם בהקשרים לארצות אחרות . מעברו של יופיטר לדגים ממאי לכל 21 יגביר נסיעות ספורט לימודים ויפתח לפנויים אפשרויות של אהבה וזוגיות . בינואר ופברואר 21 מרס עובר לשור ויחליש קצת את האנרגיות הפיזיות .במרץ -אפריל של 21 מעברו של מרס אילכם למגרש ביתי יחזק ויגביר עשייה עצמאית וביטחון עצמי. הנסיגות ( הרטרו של מרקורי ) המשבשות ומקשות על מידע נתונים ויכולת להניע את הדברים יתרחשו בין ה10.10 עד ה-7.11 ומה28.1- 26.2. ומה-26.5-27.6. ומה-22.9-23.10.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר האחרון שלי -אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . כמו כן קיימת אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . לתאום-0989484732019
 

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...