תחזית מזל טלה: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל טלה

חמישי 9.9

היום מביא תחושת אחריות אילוץ וגם אולי דחיה או עיכוב סביב משהו או מישהו , כמו כן מורגשת שיפוטיות וביקורת מכם או אולי כלפיכם מהסובב. מצד שני אתם מוחמאים על הופעה לבוש ויצוגיות . דומה שצריך למקד יותר אנרגיות בהקשר לילדים וצעירים ולפעול בזריזות לגבי משהו .

ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזויי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473בקרוב יפתח קורס אסטרולוגיה לפרטים לפנות אליי .

כל החדשות בקליק אחד !

 

תחזית שבועית למזל טלה

טווח חיזוי : 16-24.9

מיקומו של מרס כעת במאזניים ימקד את תשומת הלב והאנרגיות הכלליות סביב זוגיות יחסים ורומנטיקה בודאי לאלה שפנויים\ות שימו לב לאריות ולקשתים \ות . ביקור בקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים וטיפוח הופעה חיצונית ואסתטית על הפרק . ונוס בעקרב מגבירה מתח רגשי מיני ואולי מאפשרת התחדשות של יחסים שנותקו קודם לכן . בעבודה הראו שליטה בפרטים הקטנים והיו מדוייקים . 

מגמות שנתיות :

טלאים שנולדו בין 12-17 לאפריל יש תחושת שינויי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסויים להוליד את עצמם כעת מחדש , ואלה בגלל הזוית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית . זוית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה . לאלו שנולדו מסוף מרץ לשבוע הראשון של אפריל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במפתם האישית . הנסיגה של מרס שליטכם הכוכבי מספטמבר עד נובמבר מאיטה ומכבידה ובדצמבר חזרתו להילוך ישיר תחזק
ותניע את הדברים קדימה . בינואר פברואר מרס יהיה בשור ויגביר מיקוד וארגון של הנושאים הכלכליים כספיים . יופיטר ממאי בדגים מאפשר הגברה של רוחניות וחוויות בהקשר היצירתי וגם מיסטי וטוב בכל הקשור למוזיקה .


ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...