תחזית מזל שור: יומית -שבועית -שנתית


תחזית יומית למזל שור

חמישי 9.9

אתם מושכים אילכם כעת יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית ומראים נתינה יצירתיות וגם נדיבות במגע עם המקורבים והסובב. הירח נע בבית ה-6 ומגביר ביקורת ומיקוד בפרטים הקטנים .

ניתן לתאם עמי פגישה \או שיחת טלפון לניתוח וחיזוי אסטרולוגי אישי . 09-8948473לגבי מעונינים בקורס אסטרולוגיה לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל שור

טווח חיזוי : 16-24.9

ונוס בעקרב מגבירה כעת מיקוד סביב זוגיות ורומנטיקה ומייצרת מגנטיזם רגשי מיני וגם מאפשרת התחדשויות של דברים ומיקוד מגבר בנושא הכלכלי כספי . המשך מסע השמש בבתולה עדיין בימים הקרובים ממקד אילכם יותר תשומת לב כללית חברתית וגם רומנטית כשמדובר בפנויים\ות. נסו לא להתרגש או להיעלב מהתנהגות גסה או לא אמינה של מישהו בסביבה .

מגמות שנתיות :

לידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2021 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בדגים ממאי מפעיל את הבית ה-11לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות חברתית קבוצתית וספורטיבית . .מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר זה בעיקר ב2021 ייצור זוית קוטבית של סאטורן לשמש במפה ויגביר במימד הפסיכולוגי תחושת התבגרות , חשבון נפש וצורך לראות את תמונת העולם בצורה ראליסטית יותר . זהו היבט לא קל שדורש החלטות לטווח ארוך . מעברו של מרס לשור בינואר הקרוב יגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ויאפשר לשוארים\ות ליצור מגמה יותר אישית ועצמאית בחיים .
לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...