תחזית יומית למזל שור

ראשון 16.1

מסע הירח בסרטן מגביר היום יותר אופטימיות ויכולת להסתכלות רחבה על הנסיבות . הראו גישה של הומור וקלילות במגע עם הסובבים . כמו כן היום מביא יותר תנועה מידע ותקשורת . תתכן תחושה או מצב של שניות כל שהי .


.האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )

 מסר ל2022:

מסעו של יופיטר בדגים יגביר אפשרויות של לימודים נסיעות וספורט ויאפשר לכם לתת מהידע שלכם לסובב. נסיעות פתאומיות לארצות אחרות אפשריות ב-2022.

ניתן לתאם עמי פגישה \או שיחת טלפון לניתוח וחיזוי אסטרולוגי אישי . 09-8948473לגבי מעוניינים בקורס אסטרולוגיה לפנות אלי .

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית שבועית למזל שור

 .טווח חיזוי : 14.1-21.1

הנסיגה של ונוס בגדי מתרחשת בבית ה-9 של המפה ולכן בכל הקשור ללימודים או ארצות אחרות יתכנו טעויות אי הבנות ורגישויות . המחשבות על החלפה ושינוי סביב משהו או מישהו עדיין ישנן בתודעה . שימו לב לתחזוקת המכונית ותקינותה . הנסיגה של מרקורי בדלי מייצרת קצת אי הבנות ואולי נידנוד מסויים בעבודה על משהו שחוזר שוב ושוב אולי מישהו שמראה קצת כפיתיות . חשוב להסתכל במבט רחב ומקיף על הדברים כעת ולא רק דרך הפרטים אולי בגלל שיש אפשרות לגבש אסטרטגיות פעולה חדשות.


מגמות שנתיות :

לידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2021 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בדגים ממאי מפעיל את הבית ה-11לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות חברתית קבוצתית וספורטיבית . .מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר זה בעיקר ב2021 ייצור זוית קוטבית של סאטורן לשמש במפה ויגביר במימד הפסיכולוגי תחושת התבגרות , חשבון נפש וצורך לראות את תמונת העולם בצורה ראליסטית יותר . זהו היבט לא קל שדורש החלטות לטווח ארוך . מעברו של מרס לשור בינואר הקרוב יגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ויאפשר לשוארים\ות ליצור מגמה יותר אישית ועצמאית בחיים .
לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...