תחזית שבועית למזל אריה :טווח חיזוי:17.6-24.6


 

תחזית שבועית למזל אריה

טווח חיזוי: 17.6-24.6

מעבר השמש לסרטן ביום שני תמקד יותר את השבוע הן סביב נושאי מגורים אוכל בית ומשפחה אך במישור הפנימי יותר תחזיר את העבר זכרונות ונוסטלגיה אצלכם . הצורך להראות גישה של יותר טיפול הקרבה והזדהות סביב אדם או מקורבים או נושא כל שהו תורגש . הראו יצירתיות קולינרית במטבח הבית או צאו בשבוע הבא למסעדה טובה לבילוי וכייף. מרס אצלכם מחזק מכיוון אחר ומגביר אפשרויות של חיזור ורומנטיקה אצל הלביאות הפנויות. מהלכו של מרס ממקד יותר סביב ילדים וצעירים אך מביא גם סכנה של חבלות תאונות וחתכים מחפצים חדים .

מגמות שנתיות :. 

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השני של המזל ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בדגים יאפשר התקדמות כלכלית ממאי 2021 אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ונחזור ליופיטר שימצא בדגים ומסעו בבית ה-8 יגביר לפנויים\ות חיזורים ורומנטיקה ויאפשר הריונות ולידות למעונינות . ביוני יולי של 21 כניסתו של מרס למגרש הביתי תחזק ותגביר חיזורים ורומנטיקה ללביאות הפנויות . 

אולי גם זה יעניין אותך

אפשר להתחבר עימי בפייסבוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצ אסטרולוג\ידיעות) מצוי בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל אריה)לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים תוכלו לפנות אליי: 09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד. 09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...