תחזית שבועית למזל אריה טווח חיזוי:22.7-29.7


 

. .

חמישי 29.7

הירח בטלה מחזק ומאפשר ראייה רחבה ומקיפה יותר של הנסיבות והדברים . היום מגביר תנועה מידע תקשורת ונסיעות . כמו כן ישנו דגש אסתטי בהקשר של הופעה לבוש ויצוגיות . הקדישו יותר לזוגיות יחסים ורומנטיקה . קניות ורכישות על הפרק .

תחזית שבועית למזל אריה

טווח חיזוי: 22.7-29.7

מעבר השמש ישירות אילכם למגרש הביתי יחזק ויגביר לכם אנרגיות חיוביות וביטחון עצמי בסוג של תחושת התחלה חדשה .הקדישו יותר לזוגיות ורומנטיקה . בקרו בקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים ובכלל יורגש דגש אסתטי כללי . ונוס בבתולה תשפר כעת כלכלית ויגיעו כספים מה שגם יגביר את הרצון לקניות ורכישות . ילידי השלישון האחרון של המזל צריכים לשמור מחבלות ותאונות בגלל מיקומו של מרס סביב השמש במפתם האישית .

מגמות שנתיות :

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השני של המזל ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בדגים יאפשר התקדמות כלכלית ממאי 2021 אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ונחזור ליופיטר שימצא בדגים ומסעו בבית ה-8 יגביר לפנויים\ות חיזורים ורומנטיקה ויאפשר הריונות ולידות למעונינות . ביוני יולי של 21 כניסתו של מרס למגרש הביתי תחזק ותגביר חיזורים ורומנטיקה ללביאות הפנויות . 

אולי גם זה יעניין אותך

אפשר להתחבר עימי בפייסבוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצ אסטרולוג\ידיעות) מצוי בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל אריה)לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים תוכלו לפנות אליי: 09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד. 09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...