תחזית שבועית למזל אריה :טווח חיזוי 25.2-4.3


. טווח חיזוי : 25.2-4.3

מילת המפתח לשבוע : בית מגורים ומשפחה

המעבר השמש לשלישון השני של דגים בגזרה הקשורה לירח ואיכויות של מזל סרטן תמקד אתכם סביב נושאי משפחה בית ומגורים. כמו כן מיקום זה מגביר תחושות של זכרון עבר ונוסטלגיה . המסע הכללי של השמש בדגים מכביד על ההרגשה מבלבל ויוצר עייפות נפשית ופיזית ולכן אתם זקוקים ליותר מנוחה ושקט עם עצמכם . מרס בשור מעלה נושאי עבודה וקרירה על הפרק . מכיוון אחר תתכן כעת התחדשות ויותר מיקוד בנושא הכלכלי כספי שישתפר בעוד שבוע וחצי . מרקורי בדלי מגביר לפנויים\ות בגלל המצאותו בבית ה-7 קוטבי של המפה אפשרויות של חיזורים ורומנטיקה על בסיס הגבה תקשורתית נכונה ומסרים ברורים לצד השני .מגמות שנתיות :. אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השני של המזל ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב2020. אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ונחזור ליופיטר שיעבור לדלי בסוך 2020 לתוך 21 ומסעו בבית ה-7 קוטבי יגביר לפנויים\ות חיזורים ורומנטיקה ובכלל יעצים את ההקשר הזוגי ויאפשר נישואין לפנויים\ות שנכנסו לקשר זוגי. האמת גם סאטורן יתרום בדלי ב21 למגמה זו בגלל מעברו כנ"ל לדלי . ביוני יולי של 21 כניסתו של מרס למגרש הביתי תחזק ותגביר חיזורים ורומנטיקה ללביאות הפנויות . 

מגמות שנתיות :

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השני של המזל ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב2020. אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ונחזור ליופיטר שיעבור לדלי בסוך 2020 לתוך 21 ומסעו בבית ה-7 קוטבי יגביר לפנויים\ות חיזורים ורומנטיקה ובכלל יעצים את ההקשר הזוגי ויאפשר נישואין לפנויים\ות שנכנסו לקשר זוגי. האמת גם סאטורן יתרום בדלי ב21 למגמה זו בגלל מעברו כנ"ל לדלי . ביוני יולי של 21 כניסתו של מרס למגרש הביתי תחזק ותגביר חיזורים ורומנטיקה ללביאות הפנויות . 

 

אולי גם זה יעניין אותך

אפשר להתחבר עימי בפייסבוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצ אסטרולוג\ידיעות) מצוי בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל אריה)לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים תוכלו לפנות אליי: 09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד. 09-8948473


  חשבנו שיעניין אותך גם : 
 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים