תחזית שבועית למזל בתולה:


טווח חיזוי: 14.1-21.1

מרקורי נע כעת בדלי ולכן מביא שינויים בתכניות אקראיות ואולי גם מגביר אפשרויות של הפרעות קצב וניתוקים מימה או מי שלא צריך או אפשרי להמשיך איתם . חשוב לפעול בצורה אישית ועצמאית ולהראות חשיבה חדשנית ומקורית של מחוץ לקופסא בכדי לקדם את מה שעל הפרק . המשך מסע השמש בגדי מגביר יצירתיות ויכולת השפעה על הסובב. מרס בשור מביא פתיחות ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ומאפשר הכירות חדשה על בסיס תפיסת עולם ופילוסופיית חיים משותפת . פעילות ספורטיבית מומלצת .

מגמות שנתיות :

יופיטר עד סוף 20 נע בגדי ולכן יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון ולידה למעונינות כמו גם יותר פרסום הכרה ותהודה לפעילותכם היצירתית והמקצועית מעברו מדצמבר לתוך 21 לדלי ימקד בצורה יותר טובה סביב נושאי קרירה ועבודה ויאפשר התקדמות וקבלת תפקיד בעבודה . .סאטורן שיעבור לדלי מסוף 20 לתוך 21 רק יגביר את המיקוד במקצועי שדובר בו קודם עם יותר עומס מחויבויות ולחץ זמנים אך המגמה היא חיובית ולטובה. זה ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר כמו גם יצריך מכם פעולה יותר עצמאית בעבודה וחדשנית וכנראה ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם . אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו"ל ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית . דייקנות ומצויינות תשתלם ותתוגמל מקצועית . הנסיגות של מרקורי יתרחשו בזמנים הבאים: 10.10-7.11 27.1-27.2 26.5-27.6 25.9-24.10 נסיגות מרקורי מייצרות אי הבנות, תקלות ושיבושי מידע קחו בחשבון הפרעות תקשורת.


אולי גם זה יעניין אותך

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne)ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה ועוד.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.comלגבי קורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר ב-098948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיף של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . יש כמו כן אפשרות לשיחת טלפון אסטרולוגית אישית . 098948473.


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים