תחזית שבועית למזל בתולה: טווח חיזוי: 17.6-24.6


תחזית שבועית למזל בתולה

טווח חיזוי: 17.6-24.6

מעבר השמש לסרטן בשני הקרוב יביא הפתעות ומצבי אקראיות, שינויים בתכניות ולח זמנים וצורך שלכם להראות חשיבה וגישה של חדשנות מקוריות ועצמאות מה שנקרא חשיבה מחוץ לקופסא ומעבר למסילה הרגילה ... נראה שתמקדו אילכם יותר תשומת לב ותהיו מחוזרים חברתית וגם רומנטית ככל שמדובר בפנויים\ות . מרס באריה מצריך להראות גישה יותר טיפולית אצל הבתולות כלפי הגבר והילדים שאולי מצויים כעת קצת ברגישות . שימו לב יותר למכונית ותחזוקתה .

מגמות שנתיות :

יופיטר עובר לדגים נע ולכן יאפשר הרחבה בנושא המקצועי כמו גם יותר מיקוד בכל הקשור ליחסים זוגיות ורומנטיקה . .סאטורן נע בדלי לתוך 21 רק יגביר את המיקוד במקצועי שדובר בו קודם עם יותר עומס מחויבויות ולחץ זמנים אך המגמה היא חיובית ולטובה. זה ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר כמו גם יצריך מכם פעולה יותר עצמאית בעבודה וחדשנית וכנראה ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם . אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו"ל ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית . דייקנות ומצויינות תשתלם ותתוגמל מקצועית . הנסיגות של מרקורי יתרחשו בזמנים הבאים: 10.10-7.11 27.1-27.2 26.5-27.6 25.9-24.10 נסיגות מרקורי מייצרות אי הבנות, תקלות ושיבושי מידע קחו בחשבון הפרעות תקשורת.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne)ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה ועוד.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.comלגבי קורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר ב-098948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיף של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . יש כמו כן אפשרות לשיחת טלפון אסטרולוגית אישית . 098948473.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...