תחזית שבועית למזל דגים:


טווח חיזוי- 14.1-21.1

מסעו של מרס בשור מגביר תנועה מידע תקשורת ונסיעות אך יכול לסכן בדרכים ובכבישים וגם לייצר ויכוחים ועימותים מילוליים . מרקורי בדלי ולכן יתכנו מצבי בלבול ואי הבנות תקשורתיות אולי בגלל חוסר במידע וסילופים של הנאמר . שימו לב יותר למכונית ותחזוקתה . השמש עדיין בגדי ממשיכה לייצר סוג של נתק או מירווח כל שהו שאתם כנראה זקוקים לו כעת למטרת הדגשת העצמאות האישית שלכם . ונוס בגדי מביאה הפתעות רומנטיות לגבי הפנויים\ות שבכם.

מגמות לשנה הקרובה :

דגים שנולדו -בין ה 3-7 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בגדי נע ב2020 בבית ה-11 ולכן יגביר מיקוד חברתי ויצור מגעי גומלין חדשים והכרויות חדשות . אך מסוף השנה יעבור לדלי ולכן יגביר מודעות רוחנית והחשפות לתוכן מיסטי ויצירתי . מיקומו בבית ה-12 של המפה יביא שאלות ומימדים לא פשוטים בהקשר המקצועי ויצריך מכם גישה יותר מקריבה מזדהה וטיפולית במסגרת הקרירה . יתכנו אכזבות מגורמי סמכות . מעברו של סאטורן לדלי מדצמבר יגביר את הנאמר לגבי יופיטר אך יצריך להוריד ציפיות בכל הקשור ליחסים עם חברים . הנסיגה של מרס עד אמצע נובמבר תשבש ותקשה במימד הכספי כלכלי . אך מדצמבר חזרתו של מרס להילוך ישיר תחזק ותמקד את הנושא הכלכלי כספי . פברואר מרץ של 21 יגבירו תשוקות חיזורים אהבה ורומנטיקה .

אולי גם זה יעניין אותך

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים