תחזית שבועית למזל דגים: טווח חיזוי :טווח חיזוי- 22.7-29.7


חמישי 29.7

הירח ממשיך את מסעו בטלה ולכן מעייף אתכם נפשית ומייצר הרגשה שהסובבים ומקורבים קצת מתנהגים בכפיתיות מנדנדים וסוחטים אתכם רגשית . תתכן התחדשות כל שהי כמו גם יותר תשומת לב לנושא הכספי כלכלי .

תחזית שבועית למזל דגים

טווח חיזוי- 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה יביא תחושת עייפות וירידת אנרגיות אולי במישור הפיזי או הנפשי ואם אתם כבר בסדר הצורך להראות גישה טיפולית יותר למקורבים או לסובב יורגש . תהיה ביקורת ומיקוד בפרטים הקטנים אך למרות הללו התמונה לא ברורה וצפו לביטולים ולאי בהירות . מכיוון אחר מעברה של ונוס לבתולה טוב בכל הקשור לזוגיות אהבה ורומנטיקה בודאי לפנויים\ות ויכול לשגר אתכם לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . שימו לב יותר לבני\ות עקרב וסרטן .

מגמות לשנה הקרובה :

דגים שנולדו -בין ה 3-7 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר עובר במאי אילכם למגרש הביתי ויאפשר התרחבות מקצועית נסיעות ויותר ספורט ופעילות פנאי ויכול להוביל לשינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם חדשה .. מיקומו בבית ה-1 של המפה יביא שאלות ומימדים לא פשוטים בהקשר המקצועי ויצריך מכם גישה יותר מקריבה מזדהה וטיפולית במסגרת הקרירה . מעברו של סאטורן לדלי מדצמבר יגביר את הנאמר . הנסיגה של מרס עד אמצע נובמבר תשבש ותקשה במימד הכספי כלכלי . אך מדצמבר חזרתו של מרס להילוך ישיר תחזק ותמקד את הנושא הכלכלי כספי . פברואר מרץ של 21 יגבירו תשוקות חיזורים אהבה ורומנטיקה .

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...