תחזית שבועית למזל דגים:טווח חיזוי- 15.4-22.4תחזית שבועית למזל דגים

טווח חיזוי- 15.4-22.4

השמש עדיין מכבידה בגלל הימצאותה בטלה אך כבר בחלקו השני של השבוע בימים שלישי ורביעי היא עוברת לשור ותאכלס את הבית ה-3 ותפעיל את קוטביות הבתית ה-9 ולכן תייצר יותר תנועה מידע תקשורת ונסיעות ובעחקר יכולת לראות את הדברים בצורה יותר מרחבית גדולה ואופטימית בנוסח השלם שגדול מרק סכום חלקיו ואכן כך חשוב כעת להסתכל על הנסיבות . עשו ספורט וצאו לטייל ולחוש מרחב . מרס בתאומים יכול להחזיר קשר מרומנטי מן העבר לדגות הפנויות אך מייצר קצת אי שקט עם ילדים וצעירים בבית .

מגמות לשנה הקרובה :

דגים שנולדו -בין ה 3-7 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בגדי נע ב2020 בבית ה-11 ולכן יגביר מיקוד חברתי ויצור מגעי גומלין חדשים והכרויות חדשות . אך מסוף השנה יעבור לדלי ולכן יגביר מודעות רוחנית והחשפות לתוכן מיסטי ויצירתי . מיקומו בבית ה-12 של המפה יביא שאלות ומימדים לא פשוטים בהקשר המקצועי ויצריך מכם גישה יותר מקריבה מזדהה וטיפולית במסגרת הקרירה . יתכנו אכזבות מגורמי סמכות . מעברו של סאטורן לדלי מדצמבר יגביר את הנאמר לגבי יופיטר אך יצריך להוריד ציפיות בכל הקשור ליחסים עם חברים . הנסיגה של מרס עד אמצע נובמבר תשבש ותקשה במימד הכספי כלכלי . אך מדצמבר חזרתו של מרס להילוך ישיר תחזק ותמקד את הנושא הכלכלי כספי . פברואר מרץ של 21 יגבירו תשוקות חיזורים אהבה ורומנטיקה .

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473


  חשבנו שיעניין אותך גם : 
 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים