תחזית שבועית למזל דלי : לשבוע 29.4-6.5


תחזית שבועית למזל דלי

לשבוע שבין 29.4-6.5

המשך מסעם של השמש ונוס אורנוס ומרקורי בשור ממקד כעת יותר סביב נושאי המשפחה בית ומגורים ומחזיר אנשים ונושאים מן העבר להווה בצורה כל שהי . לחץ זמנים מורגש כמו גם צורך לקבל החלטות המקצועיות לתחום גבולות וזמנים להמשך הדרך . הראו גישה בוגרת ואחרית לנסיבות והקפידו על לוח זמנים . מרס בסרטן מגביר מתח רגשי מיני ויכול להביא להיסחפות רגשית מינית אצל בנות המזל הפנויות . ילדים וצעירים במשפחה מקשים ויוצרים אי שקט .

מגמות שנתיות :

כניסת שני כוכבים משמעותיים אילכם למגרש הביתי חייבת התייחסות , בדצמבר 20 גם יופיטר וגם סאטורן עוברים ישירות אילכם למגרש הביתי . יופיטר יאפשר פתיחת אנרגיות חדשות וטוב בכל הקור ללימודים ספורט והסתכלות רחבה ומקיפה יותר על עצמכם והחיים ואולי גם יאפשר להכיר אנשים חדשים ומענינים . ליופיטר יש מגמה מרחביה ומיטיבה . ברם אולם גם סאטורן המכביד נכנס אילכם ויביא צורך להתמודד עם שינויים בנושאי עבודה ומקצוע ותגרשו להחלטות גם לכיוון ארוך הטווח . סאטורן מייצר תחושת שעון, גיל וזמן ותורם להתבגרות רצינות וחשבון נפש אך בניגוד למגמה המרחיבה של יופיטר הוא יכול לייצר עיכובים וליצור עומסים נפשיים .ילידי השלישון הראשון של דלי חווים כעת נתקים ופרדות בגלל הזוית של אורנוס משור לשמש במפתם האישית.


אולי גם זה יעניין אותך


ניתן להתחבר עימי בפייס בוק: yaron livneאת הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) ניתן לרכוש בצומת ספרים וסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג www.yaronlivne.wordpress.com . באתר זו השקופית של מאמרי העומק .( כולל המאמר על מזל דלי )לגבי לימודים וקורסים ליצור עימי קשר -098948473 .ניתן להגיע אליי לניתוחים וחיזויי של מפה אסטרולוגית אישית לחדר העבודה . ישנה גם אפשרות לקיים שיחת טלפון במימד . -098948473

חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים

דחוק ומשפט משפחה

מספרים ש... עוד חדשות בריאות -נטו העמקים והגליל
               כללית בעפולה:               מרפאת יתר לחץ דם
    רשת מרפאות מרום התחדשה בסניף חדש  בעפולה