תחזית שבועית למזל דלי :22.7-29.7


חמישי 29.7

הירח ממשיך את מסעו בטלה וחשוב לתמרן ולהניע את הדברים בצורה נכונה . יתכן צורך לתמרן בין שניי דברים אנשים או נושאים . הראו גישה של קלילות ואופטימיות במגע עם הסובב והמקורבים .

תחזית שבועית למזל דלי

לשבוע שבין 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה יחזק ויגביר אנרגיות חיוביות וביטחון עצמי . נראה שתוחמאו על הופעה לבוש ויצוגיות . לפנויים\ות רומנטיקה על הפרק היענו לחיזורים ותשומת לב מגברת שתהיה בשבוע הקרוב . מעברה של ונוס לבתולה יכול לשפר כלכלית בגלל כספים שיגיעו אילכם . בצורה כל שהי אתם חשים בשינוי והתחלה חדשה כמו גם יותר מיקוד נכון על הדברים והנסיבות .

מגמות שנתיות :

כניסת סאטורן לדלי משמעותית אילכם למגרש הביתי חייבת התייחסות , בדצמבר 20 סאטורן עובר ישירות אילכם למגרש הביתי . יופיטר עבר כעת לדגים בבית ה-2 וישפר מימד כלכלי כספי . ואולי גם יאפשר להכיר אנשים חדשים ומענינים . ליופיטר יש מגמה מרחביה ומיטיבה . ברם אולם גם סאטורן המכביד נכנס אילכם ויביא צורך להתמודד עם שינויים בנושאי עבודה ומקצוע ותגרשו להחלטות גם לכיוון ארוך הטווח . סאטורן מייצר תחושת שעון, גיל וזמן ותורם להתבגרות רצינות וחשבון נפש אך בניגוד למגמה המרחיבה של יופיטר הוא יכול לייצר עיכובים וליצור עומסים נפשיים .ילידי השלישון השני של דלי חווים כעת נתקים ופרדות בגלל הזוית של אורנוס משור לשמש במפתם האישית.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...