תחזית שבועית למזל טלה: טווח חיזוי:22.7-29.7


חמישי 29.7

היום עדיין רגיש אולי כי הסובב לא אמין או מתנהג בסוג של סחטנות רגשית ואף כפיתיות . דומה שקשה להראות שקיפות וגילוי לב ויש יותר מתחת לשטח מאשר מעליו . מכיוון אחר תתכן כעת התחדשות כל שהי . יחד עם אלה אתם מוחמאים על הופעה ולבוש בגלל המצאות הירח אצלכם במגרש הביתי שגם מכוון ליחסים וזוגיות.

תחזית שבועית למזל טלה

טווח חיזוי : 22.7-29.7

כניסת השמש לאריה תחזק ותגביר לכם אנרגיות חיוביות השבוע . הביטחון העצמי יעלה וכך גם ההשפעה והדומיננטיות שלכם על הסובב. הראו נדיבות יצירתיות ומנהיגות . רומנטיקה על הפרק אך מכיוון אחר יתרחש נתק ממשהו או מישהו כנראה בגלל צורך שלכם למירווח ותחושת עצמאות . יתכנו מצבי אקראיות והפתעות וחשוב להראות חשיבה ועשייה מקורית אישית וחדשנית משלכם. ונוס בבתולה ולכן בני\ות הזוג יכולים להרגיש פיזית קצת פחות טוב בימים אלה . 

מגמות שנתיות :

טלאים שנולדו בין 12-17 לאפריל יש תחושת שינויי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסויים להוליד את עצמם כעת מחדש , ואלה בגלל הזוית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית . זוית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה . לאלו שנולדו מסוף מרץ לשבוע הראשון של אפריל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במפתם האישית . הנסיגה של מרס שליטכם הכוכבי מספטמבר עד נובמבר מאיטה ומכבידה ובדצמבר חזרתו להילוך ישיר תחזק
ותניע את הדברים קדימה . בינואר פברואר מרס יהיה בשור ויגביר מיקוד וארגון של הנושאים הכלכליים כספיים . יופיטר ממאי בדגים מאפשר הגברה של רוחניות וחוויות בהקשר היצירתי וגם מיסטי וטוב בכל הקשור למוזיקה .


ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...