תחזית שבועית למזל מאזניים:טווח חיזוי : 15.4-22.4


תחזית שבועית למזל מאזניים

 טווח חיזוי : 15.4-22.4

מעברה של ונוס שליטתכם הכוכבית לשור בבית ה-8 תאפשר כעת הן שיפור כספי כלכלי ותגביר רצון לקניות ורכישות. תתכן התחדשות סביב מישהו או משהו כמו גם הגברה של המתח הרגשי מיני . מרס בתאומים בבית ה-9 טוב לספורט נסיעות טיולים ויכולת להסתכל על הדברים והנסיבות במימד הרחב והכוללני של הנסיבות . הקפידו על הופעה ויצוגיות השמש בטלה בבית ה-7 תורמת לזה בקרו בקניון הקרוב וחדשו את מלתחת הבגדים . הקדישו לזוגיות יחסים ורומנטיקה.

מגמות שנתיות :

מאזניים שנולדו בין ה16-21 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . לאלו שנולדו מסוף ספטמ עד 8 לאוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זוית קוטבית של כירון מטלה . חשוב להדגיש את מעברו של יופיטר לדלי מסוף 20 לתוך 21 . מגמה זו תאפשר יותר פרסום הכרה ויצירתיות מבחינתכם כולל אפשרות לזכות ליותר הכרה ותהודה . מיקום זה טוב לרומנטיקה לפנויים\ות . אורנוס בשור מגביר אפשרויות של לידות והיריונות אצל בנות המזל ומאפשר שיפורים כלכליים וכספיים . מעברו של מרס לשור בינואר ופברואר של 21 יגביר ויחזק את הנושא הכספי כלכלי אך בגלל מסעו בבית ה-8 של המפה יעצים תשוקות ומגנטיות רגשית מינית . כך גם מסוף אוקטובר לתוך נובמבר עם כניסתה של ונוס ישירות אילכם למגרש הביתי שגם תגביר את כל הקשור באסתטיקה . 

אולי גם זה יעניין אותך:

הערה על סדר היום: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים , רדיו וטלבזיה.הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( מצוי בשקופית הראשונה של האתר )לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים ניתן ליצור עימי קשר .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיפים של מפה אסטרולוגית בחדר העבודה וניתן כמו כן לבצע שיחות טלפון של ניתוח וחיזויי אסטרולוגי לפרטים -098948473 


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים