תחזית שבועית למזל מאזניים:טווח חיזוי : 22.7-29.7


חמישי 29.7

עיכובים ואילוצים מורגשים עדיין וישנה בנוסף הרגשת שיפוטיות וביקורת מצדכם או אולי כלפיכם מהסובב. משעה 16 האנרגיות משתפרות ואתם חשים יותר מיקוד וביטחון עצמי . ילדים זקוקים לכם כעת יותר .

תחזית שבועית למזל מאזניים

טווח חיזוי : 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה יביא הפתעות וינתר מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו את הרצף כעת . נראה שתמקדו אילכם יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית . מעברה של ונוס לבתולה יגביר מיקוד מקצועי אך יחליש אתכם קצת פיזית או בריאותית או אולי יהיה צורך להקריב ולטפל בסובב הקרוב שלא יהיה במיטבו נפשית או פיזית . חשוב השבוע לדייק ולהקפיד בפרטים הקטנים בעיקר בשטח המקצועי .

מגמות שנתיות :

מאזניים שנולדו בין ה16-21 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . לאלו שנולדו מסוף ספטמ עד 8 לאוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זוית קוטבית של כירון מטלה . חשוב להדגיש את מעברו של יופיטר לדלי מסוף 20 לתוך 21 . מגמה זו תאפשר יותר פרסום הכרה ויצירתיות מבחינתכם כולל אפשרות לזכות ליותר הכרה ותהודה . מיקום זה טוב לרומנטיקה לפנויים\ות . אורנוס בשור מגביר אפשרויות של לידות והיריונות אצל בנות המזל ומאפשר שיפורים כלכליים וכספיים . מעברו של מרס לשור בינואר ופברואר של 21 יגביר ויחזק את הנושא הכספי כלכלי אך בגלל מסעו בבית ה-8 של המפה יעצים תשוקות ומגנטיות רגשית מינית . כך גם מסוף אוקטובר לתוך נובמבר עם כניסתה של ונוס ישירות אילכם למגרש הביתי שגם תגביר את כל הקשור באסתטיקה .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...