תחזית שבועית למזל סרטן :


טווח חיזוי : 14.1-21.1

מסעו של מרס בשור בבית ה-11 מאפשר לסרטניות להתנתק מקשר שאולי לא ניתן להמשיך אותו כעת ומכיוון אחר יכול מיקום זה להפתיע בחיזור רומנטי מאדם ומקום בלתי צפויים . הקפידו על לבוש הופעה ויצוגיות . מרקורי בדלי ממקד יותר חשיבה בנושא הכלכלי כספי . מידע לא שגרתי מגיע אילכם כעת . חשוב לתמרן בין עשייה אישית עצמאית לבין אפשרות לשיתופי פעולה עם מי שיכול לעזור לקדם נושא מסוים שעל הפרק .

מגמות שנתיות :

מעברם של יופיטר וסאטורן לדלי מסוף 2020 לתוך 2021 תביא שינויים . כניסתו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מעברו של יופיטר לדלי שוב בבית ה-8 של המפה מגביר אפשרות להיריונות ולידות לסרטניות שמעונינות ויכול לקשור בין מצויינות מקצועית לשיפור הכנסות . מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

לידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים (רדיו וטלבזיה) ומופעים.הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל סרטן )לפרטים על קורסים באסטרולוגיה :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח אישי וחיזוי של מפה אסטרולוגית . אני מקיים גם שיחות טלפון במימד .  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים