תחזית שבועית למזל סרטן :טווח חיזויי :17.6-24.6


תחזית שבועית למזל סרטן

טווח חיזוי : 17.6-24.6

מעבר השמש אילכם למגרש הביתי ביום שני הקרוב יחזק ויגביר לכם אנרגיות חיוביות וביטחון עצמי . אתם יכולים לתת גיחה לקניון הקרוב לקניית בגדים ולשיפור טיפוח ואסתטיקה כמו גם להקדיש יותר לזוגיות ורומנטיקה ולכך תורמת גם ונוס שנעה אצלכם כעת ומדרבנת פנויים\ות לחיזורים ורומנטיקה . מרס באריה מגביר רצון לקניות ורכישות אולי בחיפזון מידי .

מגמות שנתיות :

מעברם של יופיטר לדגים כעת תחזק ותאפשר הסתכלות פנורמית רחבה יותר על עצמכם והחיים יחד עם יותר טיולים נסיעות ולימודים בגלל מסעו בבית ה-9 מרחבי של המפה כניסתו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...