תחזית שבועית למזל סרטן טווח חיזוי:22.7-29.7


חמישי 29.7

הירח ממשיך בטלה ומפנה יותר מיקוד ותשומת לב לילדים וצעירים במשפחה שזקוקים לקרבתכם . מורגש גם לחץ מטלות ועומס זמנים ובנוסף תתכן חזרה של משהו או מישהו מן העבר שוב להווה כעת.שימרו מחבלות ותאונות .

תחזית שבועית למזל סרטן

טווח חיזוי : 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה יפעיל השבוע את קוטביות הבתתים 2-8 מה שימקד יותר סביב הנושא הכלכלי תקציבי כספי הן בגלל תשלומים והן בגלל קניות ורכישות שעל הפרק . תתכן התחדשות כל שהו והגברה של המתח הרגשי מיני . אך תחושו כנראה יותר עומס נפשי ורגשי ואולי הסובב יגביר סחטנות רגשית וגסות בהתנהגותו ואפילו סוג של אי אמינות . חשוב אם כן לשמור על רוגע נפשי ויותר קור רוח. יתכן נזק או קלקול סביב משהו . ונוס בבתולה מדגישה את החשיבות לתקשר עם הסובב בדרכי נועם והרמוניה . לפנויים\ות הגבה תקשורתית נכונה תאפשר התחלה רומנטית

מגמות שנתיות :

מעברם של יופיטר לדגים כעת תחזק ותאפשר הסתכלות פנורמית רחבה יותר על עצמכם והחיים יחד עם יותר טיולים נסיעות ולימודים בגלל מסעו בבית ה-9 מרחבי של המפה כניסתו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...