תחזית שבועית למזל עקרב


טווח חיזוי 14.1-21.1

מרס בשור מפעיל את העקרבים שנולדו בשלישון הראשון של המזל ומדרבן לעשייה ופעולה, מגביר פיזיות ולעיתים מסוכן מבחינת חבלות ותאונות אפילו יש לשמור מחפצים חדים . המיקוד סביב ילדים וצעירים גובר ויתכן גם עיסוק בדברים טכניים. אצל בנות עקרב הפנויות מרס מגביר אפשרויות של חיזורים ורומנטיקה בכלל טבעו הגברי באסטרולוגיה . המשך מסע השמש בגדי מגביר תנועה מידע תקשורת ונסיעות ומייצר בממד כל שהו סוג של שניות . מרקורי בדלי מעלה מחשבות בהקשר למגורים אולי ברצון כל שהו לשינוי ויכול להחזיר משהו או מישהו מן העבר להווה . יתכנו תקלות או קלקולים בבית .

מגמות שנתיות :

מעברו של יופיטר לדלי בסוף השנה ולתוך 21 תאפשר הרחבה משפחה , מעברי דירות או שיפוצים כמו גם לידות והיריונות . בינואר ופברואר של 21 מרס בשור יגביר אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . 


אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

טיפים והמלצות

הבלוגים