תחזית שבועית למזל עקרב: טווח חיזוי טווח חיזוי 29.4-6.5


 

תחזית שבועית למזל עקרב

טווח חיזוי 29.4-6.5

המשך מסעם של השמש מרקורי ונוס ואורנוס בשור בקוטביות מחזק ומגביר לכם כעת אנרגיות ומצב רוח וטוב בכל הקשור ליוזמות זוגיות ככל שמדובר בפנויים\ות כמו גם לתת גיחה לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים למשל . זאת תקופה שמאפשרת לכם להניע בצורה כל שהי סוג של התחלה חדשה . אתם מוחמאים על הופעה ויצוגיות . לפנויים\ות שימו לב יותר לסרטנים ודגים .

מגמות שנתיות :.

  המצאותו של יופיטר בדלי במהלך ישיר תאפשר הרחבה משפחה , מעברי דירות או שיפוצים כמו גם לידות והיריונות . בינואר ופברואר של 21 מרס בשור יגביר אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

מי בפייס בוק-yaron livne


חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים

דחוק ומשפט משפחה

מספרים ש... עוד חדשות בריאות -נטו העמקים והגליל
               כללית בעפולה:               מרפאת יתר לחץ דם
    רשת מרפאות מרום התחדשה בסניף חדש  בעפולה