תחזית שבועית למזל עקרב: טווח חיזוי 15.4-22.4


 

תחזית שבועית למזל עקרב

טווח חיזוי 15.4-22.4

מעברה של הונוס כעת לשור יגביר מיקוד סביב יחסים זוגיות וכל הקשור לאסתטיקה והקפדה על יצוגיות והופעה חיצונית ואולי ביקור בקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . בקרוב עם מעבר השמש לשור תחושו התחזקות ועליה באנרגיות ובביטחון העצמי אחרי חודש שהיה עייף ולא קל מבחינתכם . היכולת לנוע קדימה ולהזיז דברים תגבר בתוך מס ימים ובצורה כל שהי תחושו שיש כעת התחלה חדשה .


מגמות שנתיות :.

המצאותו של יופיטר בדלי במהלך ישיר תאפשר הרחבה משפחה , מעברי דירות או שיפוצים כמו גם לידות והיריונות . בינואר ופברואר של 21 מרס בשור יגביר אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר .אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

טיפים והמלצות

הבלוגים