תחזית שבועית למזל עקרב: טווח חיזוי:17.6-24.6


תחזית שבועית למזל עקרב

 טווח חיזוי 17.6-24.6

מעבר השמש בשני הקרוב לסרטן יאכלס את הבית ה-9 של המפה ויאפשר יותר אופטימיות אולי בגלל היכולת להסתכל על הדברים והנסיבות בצורה יותר רחבה ומקיפה ולא רק דרך הפרטים . אכן כך חשוב להבין שהשלם כעת גדול מרק סך החלקים . מחשבות על החלפה ושינוי ואולי התלבטות בין שני דברים אנשים או נושאים יורגשו בגלל שניות מיסטית כל שהי שיכולה עכשו לבוא לביטוי . חשוב להראות גמישות וסתגלנות . מרס באריה מצריך להראות מקצועיות ודייקנות בעבודה  

מגמות שנתיות :

  מעברו של יופיטר לדגים בבית ה-5 במהלך ישיר תאפשר הרחבה משפחה , לידות והיריונות . וגם יגביר לפנויים\ות אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . 

אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...