תחזית שבועית למזל עקרב: טווח חיזוי:22.7-29.7


חמישי 29.7

הירח ממשיך את מסעו בטלה ולכן מגביר ביקורתיות ומיקוד סביב עניינים מקצועיים . חשוב לראות את הפרטים הקטנים ולדייק בנתונים . עדיין משהו חסר מאכזב אולי מתבטל מה שמצריך אתכם ליותר גישה של ויתור ואולי טיפול והזדהות סביב משהו או מישהו .

תחזית שבועית למזל עקרב

טווח חיזוי 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה בימים אלה יגביר עומס ולחץ זמנים בעיקר סביב הממד המקצועי של קרירה ועבודה. נראה שתדרשו לקבל החלטות גם לעתיד ארוך הטווח . משהו או מישהו מן העבר יכולים בימים אלה לחזור שוב אילכם ואולי אלה פשוט תחושות של זכרון ונוסטלגיה שעולים לכם בתודעה . העיסוק סביב נושאי מגורים אוכל בית ומשפחה יורגש כעת יותר . ונוס בבתולה תביא להתחדשות תקשורת עם חברים והפתעות רומנטיות לפנויים\ות

מגמות שנתיות :

  מעברו של יופיטר לדגים בבית ה-5 במהלך ישיר תאפשר הרחבה משפחה , לידות והיריונות . וגם יגביר לפנויים\ות אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . 

אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...