תחזית שבועית למזל עקרב טווח חיזוי 25.2-4.3


 טווח חיזוי25.2-4.3
מילת מפתח לשבוע : רומנטיקה חברים והפתעות

עקרבים שנולדו בשלישון האחרון של המזל חשים את הזוית הקוטבית של מרס משור לשמש שלהם ולכן צריכים להיזהר ולשמור מחבלות ותאונות אך מרס גם מדרבן לפעולה ועשייה מידיים וממקד סביב ילדים וצעירים שזקוקים לכם כעת יותר . מרס בגלל טבעו הפיזי מגביר מתח מיני רגשי ומאפשר לעקרביות הפנויות היסחפות רגשית אינטימית. מסע השמש בדגים ממקד אילכם יותר תשומת לב ומאפשר יכולת עשייה וחשיבה עצמאית משלכם יחד עם יותר חדשנות וחשיבה של מחוץ לקופסא ומעבר למסילה מה שיעזור לקדם ולהאיץ נושא כל שהו קדימה. עדיין יתכנו ניתוקים סביב מישהו או משהו שלא ניתן להמשיך איתו .

מגמות שנתיות :

 מעברו של יופיטר לדלי בסוף השנה ולתוך 21 תאפשר הרחבה משפחה , מעברי דירות או שיפוצים כמו גם לידות והיריונות . בינואר ופברואר של 21 מרס בשור יגביר אפשרויות רומנטיות בעיקר לבנות המזל הפנויות . המחצית הראשונה של 21 מביאה זוית של 90 מעלות מסאטורן לשמש שלכם מה שמייצר עומס לחץ ואילוצים כולל צורך לקבל החלטות בהקשרים של קרירה ועבודה . תתכן במובן כל שהו תחושת צנזורה הגבלה והתכווצות בגלל אופיו הקשה של סאטורן .עקרבים שנולדו בסוף השלישון הראשון ותחילת השלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר .


אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

טיפים והמלצות

הבלוגים