תחזית שבועית למזל קשת :


טווח חיזוי: 14.1-21.1

המחשבה על החלפה או שינוי עולה בתודעה אך משהו עוצר עדיין מעכב או מקבע ולא מאפשר תנועה חלקה קדימה . יותר ויותר עולה הרגשה של נתק ממשהו או מישהו וצורך לפעול בצורה יותר אישית ועצמאית מקורית וגם חדשנית משלכם . השמש עדיין בגדי מכבידה ומייצרת עומס נפשי כל שהו וגם ממקדת יותר בממד הכלכלי כספי הן בגלל תשלומים שיש לבצע והן בגלל קניות ורכישות שעל הפרק . מרס בשור מגביר טיפול סביב ילדים וצעירים ואצל הקשתיות מייצר ביקורת כלפי הגבר שאולי לא במיטבו כעת.

מגמות שנתיות :

יופיטר נע לדלי ב21 ויביא תחושת הקלה ושיחרור כמו גם אפשרויות לתנועה מהירה יותר בחיים, עצמאות ונתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 21 טוב ללימודים נסיעות וספורט . במאי יוני ויולי של 21 בגלל כניסתו הזמנית לדגים יורגש מיקוד מגבר סביב נושאי משפחה ומגורים . סאטורן בדלי מגביר מחשבות בהקשר לשינוי בעבודה ובקרירה ומעלה צורך להראות גישה יותר גמישה של פרסום ושיווק מבחינתכם.. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים.


אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.
הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים