תחזית שבועית למזל קשת טווח חיזוי:17.6-24.6תחזית שבועית למזל קשת

. טווח חיזוי: 17.6-24.6

נושאים הקשורים לבית משפחה כמו גם בצורה כל שהי חזרת העבר להווה ומימדים של זכרון ונוסטלגיה מורגשים כעת יותר . מעבר השמש לסרטן יכול לייצר התחדשות כל שהי כמו גם מיקוד בכל ההקשר הכלכלי כספי . יש תשלומים שצריך לבצע וגם רצון לקניות ורכישות . המחשבה על ניתוק קשר או מצב מסויים עולה יותר על הפרק מרגע מעבר השמש לסרטן בבית ה-8 של המפה וזה מיום שני הקרוב . 

מגמות שנתיות :

יופיטר נע לדגים בבית ה-4 של המפה ולכן יכוון יותר לנושאי משפחה בית ומגורים ויגביר אפשרות להרחבת המשפחה . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 21 טוב ללימודים נסיעות וספורט . משהו באופן המחשבה וההסתכלות על החיים ישתנה ויגביר הרגשה יותר מיסטית רוחנית יצירתית ופילוסופית לגבי המתרחש אתכם ובכלל . מיקום זה יעגל פינות ויעזור לכם להראות גישה יותר הקרבתית מזדהה וטיפולית. הגבירו השראה ויצירתיות שימעו יותר מוזיקה . נסו ללחחות טכניקות בהקשרי גוף=נפש בעיקר באוריינטציה של פילוסופיית המזרח .. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים.

ידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.
הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...