תחזית שבועית למזל קשת טווח חיזוי: 22.7-29.7


חמישי 29.7

הירח ממשיך את מסעו בטלה ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 5-11 מה שממקד אילכם יותר תשומת לב הן חברתית וגם רומנטית ככל שמדובר בפנויים\ות שבכם. יתכנו הפתעות ומימד של אקראיות שיובילו את הנסיבות ולכן תדרשו להגבה יותר ספונטנית סביב המתרחש והסובב.

תחזית שבועית למזל קשת

טווח חיזוי: 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה יחזק ויגביר אנרגיות חיוביות של תחושת מרחב ואופטימיות וטוב לנסיעות ולפעילות ספורטיבית וגם מאפשר לכם לחשוב יותר בגדול על הדברים והנסיבות . המחשבה על החלפה ושינוי עולה כעת בתודעה . שימו לב יותר למכונית ותחזוקתה . בגלל הפעלת קוטביות הבתים 9-3 יורגשו יותר תנועה מידע נסיעות כמו גם צורך להתגמש ולהראות סתגלנות למתרחש . ונוס בבתולה מאפשרת להראות יותר יצירתיות בשטח העבודה יחד עם שיתופי פעולה שכנראה נדרשים . מרס באריה טוב לרומנטיקה לקשתיות הפנויות.

מגמות שנתיות :

יופיטר נע לדגים בבית ה-4 של המפה ולכן יכוון יותר לנושאי משפחה בית ומגורים ויגביר אפשרות להרחבת המשפחה . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 21 טוב ללימודים נסיעות וספורט . משהו באופן המחשבה וההסתכלות על החיים ישתנה ויגביר הרגשה יותר מיסטית רוחנית יצירתית ופילוסופית לגבי המתרחש אתכם ובכלל . מיקום זה יעגל פינות ויעזור לכם להראות גישה יותר הקרבתית מזדהה וטיפולית. הגבירו השראה ויצירתיות שימעו יותר מוזיקה . נסו ללחחות טכניקות בהקשרי גוף=נפש בעיקר באוריינטציה של פילוסופיית המזרח .. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים.

ידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.
הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...