תחזית שבועית למזל קשת :טווח חיזוי 25.2-4.3


טווח חיזוי: 18.2-25.2

מילת המפתח לשבוע : מגורים טיפול משפחה ובית

משהו חסר מאכזב או מתבטל זמנית וכנראה שאתם אלה שצריכים לעשות יותר הקרבות ויתורים כמו גם להראות גישה טיפולית וסלחנית למקורבים ולסובב. חסרים מיקוד ובהירות ואולי חסרים גם מידע ותקשורת . השמש בדגים מחזירה נושאים או אנשים מן העבר להווה ומצריכה מיקוד מגבר סביב משפחה ומגורים אך יחד עם זאת יש לחץ ועומס מהכיוון המקצועי ודומה שאתם צריכים לקבל החלטות בהקשר המקצועי . מרס ממשיך בשור ויתכן שילדים וצעירים במשפחה זקוקים ליותר קרבה וטיפול .

מגמות שנתיות :

יופיטר נע לדלי ב21 ויביא תחושת הקלה ושיחרור כמו גם אפשרויות לתנועה מהירה יותר בחיים, עצמאות ונתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 21 טוב ללימודים נסיעות וספורט . במאי יוני ויולי של 21 בגלל כניסתו הזמנית לדגים יורגש מיקוד מגבר סביב נושאי משפחה ומגורים . סאטורן בדלי מגביר מחשבות בהקשר לשינוי בעבודה ובקרירה ומעלה צורך להראות גישה יותר גמישה של פרסום ושיווק מבחינתכם.. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים.

אולי גם זה יעניין אותך:

לידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.
הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473


  חשבנו שיעניין אותך גם : 
 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים